Polska vs Holandia – zapowiedź!

materiał partnerski
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Stadion Narodowy Warszawa

Stadion Narodowy Warszawa / fot. Wikimedia Commons

Reprezentacja Polski ma przed sobą 2 wrześniowe mecze w ramach Ligi Narodów. W pierwszym pojedynku podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się przed własną publicznością z Holandią. Czy Polacy ponownie będą w stanie zajść za skórę wyżej notowanemu przeciwnikowi? Sprawdzamy, co na temat tego spotkania sądzą zakłady bukmacherskie.

Polska vs Holandia

Przed pierwszym meczem tych drużyn analitycy zakładów bukmacherskich online nie mieli żadnych wątpliwości, że reprezentacja Holandii jest wyraźnym faworytem. Pomimo tego wyjazdowe spotkanie na stadionie w Rotterdamie zakończyło się remisem. Gospodarze za taki stan rzeczy pretensję mogli mieć tylko do siebie, ponieważ zmarnowali rzut karny w doliczonym czasie gry. Mimo wszystko Polacy po zakończeniu tego spotkania również nie byli w najlepszych humorach, ponieważ mieli wcześniej aż dwubramkowe prowadzenie, którego nie potrafili utrzymać. Aktualnie na koncie naszego zespołu po 4 rozegranych meczach znajdują się 4 wywalczone punkty. Jakakolwiek zdobycz w starciu z reprezentacją Holandii z pewnością poprawiłaby nasze szanse w kontekście utrzymania w najwyższej dywizji. Biało-Czerwonym powinno być o tyle łatwiej, że tym razem zagrają przed własną publicznością.

Polacy od początku meczu w ramach Ligi Narodów ani razu nie zachowali czystego konta. Łącznie pod wodzą Czesława Michniewicza rozegraliśmy 5 rywalizacji i tylko raz zagraliśmy na zero z tyłu, ale w najważniejszym momencie, ponieważ podczas rywalizacji ze Szwecją o Mundial. Patrząc na proponowane kursy przez zakłady bukmacherskie, nie mam wątpliwości, że reprezentację Polski czeka naprawdę wymagający sprawdzian już w najbliższy czwartek. Biało-Czerwoni niezwykli przegrywać na Stadionie Narodowym, jednak ostatnio dobrą serię popsuli nam Belgowie.

Jak wyglądały wyniki meczów bezpośrednich pomiędzy tymi ekipami? Zakłady bukmacherskie z pewnością zwróciły uwagę na te rezultaty, gdyż kurs na wynik btts jest wyraźnie zaniżony. W 6 z ostatnich 7 pojedynków pomiędzy tymi drużynami padł rezultat z golem obu stron. Biorąc pod uwagę, że w Lidze Narodów Biało-Czerwoni 3 razy osiągnęli taki wynik – uważam, że jest to bardzo prawdopodobne rozstrzygnięcie.

Zakłady bukmacherskie na reprezentacje

Osoby analizujące patriotyczne zakłady bukmacherskie, z pewnością liczą na wygraną reprezentacji Polski. W takiej sytuacji trzeba jednak pamiętać, że faworytem tego meczu jest ekipa przyjezdna. Nawet wywalczenie remisu w Warszawie byłoby w tym przypadku znakomitym osiągnięciem dla drużyny prowadzonej przez Czesława Michniewicza. Uważam, że ciekawym przebiegiem spotkania byłby wynik btts na podstawie propozycji do kuponów AKO. Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, a także Piotr Zieliński znajdują się w znakomitej formie w ostatnich tygodniach i to właśnie oni powinni stanowić o sile naszego zespołu w grze ofensywnej.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY