Robert Lewandowski ujawnił, dlaczego chce opuścić Bayern Monachium: “Coś zgasło we mnie w środku”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. PAP/Leszek Szymański Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Robert Lewandowski od dłuższego czasu nie ukrywa, że zamierza rozstać się z niemieckim klubem Bayern Monachium. Polak rozwiał wszelkie wątpliwości na konferencji prasowej przed meczem Polski z Walią. Swoje stanowisko powtórzył także w trakcie programu Onetu.
  • Robert Lewandowski zamierza odejść z Bayernu Monachium
  • Najlepszy piłkarz świata wystąpił w programie serwisu Onet, prowadzonego przez Kubę Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego
  • Kapitan polskiej reprezentacji dał do zrozumienia, że ponad wszystko ceni sobie szczerość
  • Piłkarz ujawnił, dlaczego chce rozstać się z niemieckim klubem
  • Zobacz także: Ambasador Rosji nagle opuścił posiedzenie Rady Bezpieczeństwa ONZ

Robert Lewandowski chce opuścić Bayern

Nie jestem osobą, która zrobiłaby to na pokaz. Wolę, jak ktoś ze mną rozmawia, i nawet jeśli coś może być dla mnie na pierwszy rzut oka złe, to nie mam z tym problemu. Bo jestem świadomy i mam poczucie własnej wartości. Ale zdaję sobie sprawę czasami, że to, co ja powiem, niekoniecznie każdy zrozumie albo wyrwie kontekst mojej wypowiedzi.

– wskazywał 33-latek w rozmowie z Wojewódzkim i Kędzierskim.

To Robert Lewandowski odchodzi z Bayernu dla pieniędzy czy chce więcej emocji w życiu?

– zapytał wprost Wojewódzki.

Lewandowski przyznał, że pieniądze są sprawą drugorzędną.

Bo chcę więcej emocji w życiu. Jeśli jesteś tyle lat w klubie, tyle dla niego zrobiłeś, zawsze byłeś w gotowości, byłeś dostępny, dawałeś z siebie wszystko mimo kontuzji, bólów, to myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby znaleźć porozumienie dla obu stron, a nie szukanie jednostronnej decyzji. Nie po takim czasie. Rozumiem, gdybym grał cztery lata, ale po takiej drodze pełnej sukcesów i z mojej strony gotowości oraz wsparcia to tutaj taka lojalność i szacunek są ważniejsze niż ten biznes.

– wskazuje piłkarz.

Do końca nie chciano mnie wysłuchać pod tym względem. Coś zgasło we mnie w środku. Tego nie przeskoczysz, nawet jeśli chcesz być profesjonalny.

– powiedział w programie Onetu Lewandowski.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Tysol

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY