Zabójstwo na Nowym Świecie. Policja poszukuje kolejnego sprawcy [+ZDJĘCIE]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Warszawska policja publikuje kolejny wizerunek sprawcy zabójstwa

Wizerunki 3 poszukiwanych sprawców zabójstwa na Nowym Świecie / Fot. Twitter

Warszawska policja opublikowała wizerunek kolejnego ze sprawców brutalnego zabójstwa na Nowym Świecie w Warszawie. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mieszkańca stolicy Dawida Mirkowskiego. Służby wystawili za nim list gończy i poprosili o ujawnienie wszelkich danych pomocnych przy poszukiwaniach sprawców.
  • Warszawska policja po opublikowaniu wcześniej nazwisk oraz wizerunku dwóch sprawców zabójstwa, dodała kolejnego podejrzanego.
  • Trzeci ze sprawców to 24-letni mieszkaniec stolicy, którego wizerunek opublikowano już w początkowych dniach poszukiwań.
  • Również jak pozostali sprawcy jest on podejrzany o udział w zabójstwie młodego 29-letniego mężczyzny.
  • Próbował on chronić kobiety w jednym z lokali, lecz podejrzani wyprowadzili go na zewnątrz i pobili.
  • Jeden ze sprawców wyjął nóż i kilkukrotnie ugodził śmiertelnie swoją ofiarę.
  • Zobacz także: Zabójstwo na Nowym Świecie. Ziobro podał dane podejrzanych

W nocy z 8 na 9 maja grupa mężczyzn napastowała i zaczepiała kobiety w jednym z warszawskich lokali na Nowym Świecie. Trójka sprawców zabójstwa jest obecnie poszukiwana przez stołeczną policję.

Jak informuje portal “rmf24.pl” ostatni z podejrzanych to 24-letni mieszkaniec Warszawy. Jest nim mężczyzna, którego wizerunek z kamer monitoringu zamieszczono przez policję do przeprowadzenia śledztwa. To na bazie tego ujęcia ustalono potencjalnych sprawców zabójstwa.

Podobnie jak dwaj pozostali jest podejrzany o dokonanie zabójstwa.

Zabójstwo w centrum stolicy

W nocy z 8 na 9 maja na Nowym Świecie doszło do bójki. Ranny mężczyzna zdołał jeszcze wejść do jednego ze sklepów. Obsługa wezwała policję i pogotowie. Poszkodowanego nie udało się uratować.

Wiadomo, że 29-letnia ofiara napastników miała trzy rany kłute klatki piersiowej. Trwa weryfikacja, czy mężczyzna zginął od ciosów jednym narzędziem, czy może kilkoma.

Na początku tygodnia warszawska policja opublikowała wizerunki dwójki mężczyzn, którzy są podejrzewani o zabójstwo. Jest nim 23-letni Sebastian Włodarczyk oraz 27-letni Łukasz Goławski. Oboje również są mieszkańcami Warszawy.

Śledczy poprosili o pomoc każdego, który ma informacje na temat pobytu sprawców lub potencjalnych kryjówek oraz innych potrzebnych danych. Podkreślono, że za ukrywanie lub pomoc w ucieczce sprawców zdarzenia grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Funkcjonariusze zapewniają informatorom pełną anonimowość.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

rmf24.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY