Straż Pożarna znalazła ciała trójki dzieci w Płocku

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Policyjna taśma

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. YouTube

Płocka Straż Pożarna znalazła ciała trójki dzieci w jednym z bloków przy ul. Wyszogrodzkiej. Z podanych informacji wynika, że były one w wieku od 10 do 17 lat i miały rany cięte szyi.

Straż Pożarna znalazła ciała trójki dzieci w wieku od 10 do 17 lat w jednym z bloków przy ul. Wyszogrodzkiej.

Straż Pożarna w Płocku dokonała dramatycznego odkrycia w jednym z mieszkań w tym mieście. – Ujawniono ciała trójki dzieci w wieku od 10 do 17 lat. Na miejscu pracuje policja i prokurator. Dzieci miały rany cięte szyi

– mówi portalowi tvp.info oficer prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Płocku st. kpt. Edward Mysera..

Straż pożarna otrzymała w środę zgłoszenie od osoby, która nie mogła skontaktować się ze swoim 17-letnim kolegą. Strażacy podjęli interwencję w jednym z bloków przy ul. Wyszogrodzkiej, w wyniku której ujawniono ciała trójki dzieci. Dzieci miały od 10 do 17 lat. W mieszkaniu nie było osób dorosłych

– przekazał Masera.

Sprawę prowadzi zastępca prokuratora rejonowego w Płocku Marcin Policiewicz, który przekazał informacje mediom w tej sprawie.

To wstępne ustalenie. Mogę potwierdzić, że według nich, dzieci, których zwłoki znaleziono, są w wieku 10 do 17 lat. W mieszkaniu nie było osób dorosłych. Na miejscu prowadzone są czynności policji z udziałem prokuratury. Na ten moment nie możemy udzielić więcej informacji.

– zaznaczył prokurator Policiewicz.
https://twitter.com/remizapl/status/1501516319937765377

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

tvp.info

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY