Warszawa po raz kolejny uczci Wyklętych. Marsz ruszy spod aresztu na Rakowieckiej

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Twitter

1 marca po raz kolejny sprzed budynku Aresztu Śledczego na ul. Rakowieckiej w Warszawie wyruszy marsz pamięci Żołnierzy Niezłomnych - Warszawa Wyklętym.

Zobacz także: Putin z cichym wsparciem z Berlina i Paryża. Kawęcki: To konsekwencja tej sytuacji [NASZ WYWIAD]

Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych to jedno z ważniejszych wydarzeń patriotycznych w Polsce. Tego dnia w całej Polsce jest organizowany szereg wartościowych inicjatyw. 1 marca 2022 r. o godzinie 18:00 na ulicy Rakowieckiej 37 w Warszawie, przed bramą byłego aresztu śledczego, zostanie zainaugurowany kolejny marsz Warszawa Wyklętym.

Tak jak w poprzednich latach najpierw oddamy hołd bohaterom podziemia antykomunistycznego poprzez złożenie kwiatów przed tablicą upamiętniającą pomordowanych. Następnie przejdziemy w uroczystym pochodzie ulicami Warszawy – poinformowali organizatorzy.

Wśród organizatorów marszu są: Roty Marszu Niepodległości, Stowarzyszenie Straż Narodowa, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, jak również WiN Inspektorat Warszawa. Z kolei 5 marca 2022 roku w Warszawie odbędzie się pierwszy turniej piłkarski ku pamięci Żołnierzy Niezłomnych. Więcej o tym wydarzeniu informowaliśmy w naszym artykule.

Wszystko ma swoją cenę

Organizatorzy marszu Warszawa Wyklętym zwrócili się również z prośbą o wsparcie finansowe tego wydarzenia. Można tego dokonać za pośrednictwem serwisu twojazbiorka.pl.

Zwracamy się do wszystkich, którym pamięć o polskich bohaterach nie jest obojętna, z gorącym apelem o wsparcie finansowe i dołożenie swojej cegiełki do organizacji tegorocznej edycji marszu. Zorganizowanie wydarzenia wiąże się z kosztami, takimi jak: zabezpieczenie trasy przemarszu, promocja (plakaty, ulotki, grafiki, spoty, reklama w mediach, itp.), nagłośnienie, zapewnienie wozu organizacyjnego, banery, przygotowanie transmisji, dodatkowe koszty organizacyjne. W przypadku zebrania większej kwoty zapewnimy dodatkowe atrakcje uczestnikom Marszu – napisali organizatorzy.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com, stayhappening.com, twojazbiorka.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY