Wola: Kobieta znęcała się nad starszą ciotką

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Policja Śródmieście

Policja Śródmieście / Fot. Youtube

W ciągu ostatnich kilku miesięcy 40-letnia kobieta pod wpływem alkoholu, wielokrotnie znęcała się nad 87-latką. W końcu doszło do pobicia starszej kobiety, która trafiła do szpitala. Po tym zdarzeniu młodsza z kobiet trafiła do trzy miesięcznego aresztu i ciążą nad nią zarzuty.
  • Funkcjonariusze policji z warszawskiej Woli zatrzymali 40-letnią kobietę, która znęcała się nad własną ciotką
  • Z ustaleń wynika, że zatrzymana znęcała się fizycznie i psychicznie nad 87-latką, którą w założeniu miała się opiekować
  • Problemy z alkoholem tworzyły u oprawcy nadmierną agresję, aby ostatecznie kobieta pobiła swoją ciotkę, która trafiła do szpitala
  • Aresztowanej postawiono zarzut znęcania się za co grozi jej do 5 lat więzienia
  • Zobacz także: PILNE: Nożownik zaatakował maczetą ludzi w Toruniu, 3 osoby ranne

Według ustaleń wolskich policjantów 40-letnia kobieta mieszkała z 87-latką od lipca ubiegłego roku. Kobieta miała opiekować się starszą ciotką. Okazało się, że zamiast tego zgotowała jej gehennę. Wszczynała awantury pod wpływem alkoholu, wyzywała ją, zakłócała spoczynek nocny, zadawała uderzenia w głowę i szarpała za włosy. Kobieta miała również grozić jej pozbawieniem życia.

Kilka dni temu funkcjonariusze policji z z komendy na Woli podjęli interwencję w zawiązku z awanturą domową. Pijana 40-letnia kobieta awanturowała się i groziła swojej starszej ciotce pozbawieniem życia, a w ostatecznym rozrachunku pobiła ją. Po przybyciu na miejsce interwencji, policjanci zastali bałagan w postaci powywracanych krzeseł oraz rozbitej butelce po wódce. Mundurowi wezwali na miejsce karetkę pogotowia, która zabrała poszkodowaną 87-llatkę do szpitala.

Agresywna 40-latka została zatrzymana i doprowadzona do policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało, że ma ponad trzy promile alkoholu w organizmie.

Podejrzana usłyszała zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad 87-latką

– przekazała kom. Marta Sulowska.

Policjanci wspólnie z prokuratorem wystąpili z wnioskiem do sądu o zastosowanie wobec kobiety środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania

– dodała policjantka.

Sąd zgodził się, podejrzana najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za znęcanie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

zyciestolicy.com.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY