O włos od tragedii! Nieudana próba zabójstwa…siekierą

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Autobus MZK

Autobus MZK / Fot. Wikimedia Commons

Policjanci z Wawra zatrzymali 28-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Jak wynika z ustaleń śledczych, zaatakował on innego mężczyznę i zadał mu rany ostrym narzędziem w postaci siekiery.
  • Funkcjonariusze policji zatrzymali podejrzanego 28-letniego mężczyznę, który zaatakował swoją ofiarę siekierą.
  • Jak ustalili śledczy, aresztowany przed wejściem do autobusu zadał kilka ciosów.
  • Prokuratura przedstawiła podejrzanemu zarzut próby zabójstwa za co grozi dożywocie.
  • Zobacz także: Bąkiewicz do Morawieckiego: Wzywam do zablokowania “Fit for 55” 

W poniedziałek 3 stycznia około godziny 22 na ul. Korkowej doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kierowca autobusu lini 173 zauważył, że jeden z pasażerów jest poważnie ranny i mocno krwawi. Natychmiast udzielił pierwszej pomocy i zadzwonił po służby medyczne. Ranny męzczyzna trafił do szpitala, a przebywający w autobusie śledczy ustalili, że mężczyzna został zraniony jeszcze przed wejściem do pojazdu.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com 

Napastnikowi zostały przedstawione zarzuty

Jak przekazała Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII, funkcjonariusze szybko dotarli do osoby, która mogła mieć bezpośredni związek z tym zdarzeniem.

Pozyskane informacje i zabezpieczone dowody wskazywały, że 28-latek zaatakował pokrzywdzonego i zadał mu ciosy ostrym narzędziem. Mężczyzna został zatrzymany dzień po zdarzeniu

– przekazała Węgrzyniak.

Jak ustaliły media, 28 letni napastnił zadał swojej ofierze kilka ciosów siekierą.

Zatrzymany został odprowadzony do prokuratury, a śledczy zgromadzili odpowiedni materiał dowodowy. Mężczyźnie został przedstawiony zarzut próby zabójstwa, natomiast sąd przychylił się do wniosku o tymczasowy areszt.

Prokurator wszczął śledztwo w związku z podejrzeniem usiłowania zabójstwa. Taki też zarzut został przedstawiony 28-latkowi. Sąd przychylił się do przedłożonego wniosku i zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt

– dodała policjantka.

tvn24.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY