Australia: Nagłe problemy z oddychaniem u znanego tenisisty. Przerwano mecz [+WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Australia

Tenisista Nikoloz Basilashivili był zmuszony do rezygnacji z gry w meczu turniejowym w związku z nagłym bólem w klatce piersiowej i trudnościach z oddychaniem. / fot. Twitter

Australia wprowadziła ostatnio segregację na obywateli zaszczepionych i niezaszczepionych przeciwko COVID-19. Surowe restrykcje obowiązują nawet w sporcie, o czym przekonał się dotkliwie Novak Djoković. Okazuje się jednak, że reżim sanitarny nie do końca potrafi przewidzieć problemy inne niż zakażenie koronawirusem.

Australia każe się szczepić wszystkim

O tym, że bez dowodu zaszczepienia w Australii praktycznie nie da się funkcjonować, przekonał się ostatnio Novak Djoković. Służby australijskie prześladują obrońcę tytułu Australian Open od dłuższego czasu. Sportowiec został już dwukrotnie aresztowany i choć w sprawie działają prawnicy Serba, ten najprawdopodobniej nie weźmie udziału w turnieju wielkoszlemowym i zostanie deportowany.

Nikoloz Basilashivili przerywa mecz

Podczas meczu w ramach rozgrywek ATP w Sydney gruziński tenisista Nikoloz Basilashivili musiał zrezygnować z dalszej gry. 29-latek skarżył się na nagły ból w klatce piersiowej i wielkie trudności w oddychaniu. 

Zajmujący 23 miejsce w światowym rankingu ATP Basilashivili grał z innym zawodnikiem ścisłej czołówki rankingu Stefanosem Tsitsipasemn. Basilashivili był do niedawna w świetnej formie. Nie wiadomo, co spowodowało problemy tenisisty z oddychaniem, choć można się domyślać.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Do Rzeczy

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY