Akcja #DmowskiZostaje na ulicach Warszawy

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
#DmowskiZostaje w Warszawie

#DmowskiZostaje w Warszawie / fot. Twitter/ Tomasz Kalinowski

"W ramach kampanii #DmowskiZostaje od dziś po Warszawie jeżdżą mobilne billboardy. To reakcja @RotyMN na inicjatywę zmiany nazwy ronda w centrum stolicy." - napisał na Twitterze Tomasz Kalinowski.

Od czwartku na ulicach Warszawy będzie można zobaczyć samochody wiozące specjalne, mobilne billboardy. To element akcji #DmowskiZostaje, którą zainicjowały Roty Niepodległości. Jest to reakcja na inicjatywę środowisk lewicowych, które chcą zmiany nazwy ronda w centrum Warszawy.

#DmowskiZostaje

“W ramach kampanii #DmowskiZostaje od dziś po Warszawie jeżdżą mobilne billboardy. To reakcja @RotyMN na inicjatywę zmiany nazwy ronda w centrum stolicy.” – napisał na Twitterze Tomasz Kalinowski.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Na początku grudnia, warszawscy radni przegłosowali uchwałę o przyjęciu petycji o zmianie nazwy ronda Dmowskiego na rondo Praw Kobiet. Wniosek przeszedł dzięki większości reprezentującej Koalicję Obywatelską. W tej chwili nie oznacza to jeszcze faktycznej zmiany nazwy ronda. Jednak środowiska patriotyczne i narodowe zabrały głos w tej sprawie prowadząc różnego rodzaju akcje informacyjne.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY