Warszawa: “Zima w mieście” 2022. Niedługo ruszają zapisy

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dziecko na sankach

Dziecko na sankach / fot. pixabay.com

Dziecko można zarejestrować w systemie za pomocą wpisania numeru PESEL, następnie należy utworzyć hasło.

Stołeczny ratusz poinformował, że w czwartek 30 grudnia 2021 r. ruszają zapisy do Warszawskiej Akcji “Zima w Mieście”. Jak zapewniają przedstawiciele warszawskiej administracji, uczniowie oraz dzieci mieszkające w stolicy, będą miały zapewnioną opiekę oraz zajęcia dostosowane do obecnie panującej sytuacji epidemicznej.

“Zima w Mieście” 2022 – zapisy

Zapisy dla dzieci ruszają 30 grudnia 2021 roku o godzinie 8:00 i będą odbywały się za pośrednictwem elektronicznego systemu zgłoszeń. Jak podaje warszawski ratusz, w akcji mogą uczestniczyć uczniowie warszawskich szkół oraz dzieci mieszkające w Warszawie.

Dziecko można zarejestrować w systemie za pomocą wpisania numeru PESEL, następnie należy utworzyć hasło. Po uzupełnieniu podstawowych danych swoich pociech, rodzice mogą wybrać szkołę, w której ich dziecko uczestniczyłoby w zajęciach. Listy zakwalifikowanych dzieci zostaną opublikowane 12 stycznia 2022 r. o godzinie 16.

Jak podaje PAP, od 13 stycznia od godziny 8 do 19 stycznia do godziny 12 należy złożyć potwierdzenie dokonania opłat za wyżywienie i opiekę lub zaświadczenie o zwolnieniu z opłat wraz z wydrukiem karty kwalifikacyjnej i załącznikami w każdej ze szkół, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

Wysokość opłat

Znana jest wysokość opłat za pobyt i wyżywienie dziecka w czasie “Zimy w Mieście”. Koszt dwóch posiłków w ciągu dnia wynosi 15 zł, a dzienna opieka 35 zł. Z opłat za opiekę oraz posiłki zwolniono rodziców dzieci korzystających w ciągu roku szkolnego z bezpłatnych lub częściowo płatnych posiłków. Działa to na mocy decyzji dyrektora szkoły lub Ośrodka Pomocy Społecznej. 

Feryjne Punkty Edukacyjne  będą działać przez pięć dni w tygodniu, w godzinach od 7 do 17.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

rmf24.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY