Pożar w Złotych Tarasach. Ludzie chcieli nadal oglądać seanse filmowe

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Straż Pożarna

/ Fot. Pixabay

W piątkowy wieczór w centrum handlowym wybuchł pożar. Niespodziewane zdarzenie przerwało warszawiakom seans w kinie i trening na siłowni. Przeprowadzono ewakuację, a strażacy zajęli się okiełznaniem żywiołu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
  • W piątkowy wieczór Warszawiacy przebywający w tym czasie w kinie w Złotych Tarasach spotkali się z niebezpieczną sytuacją
  • Około północy pojawił się pożar na siłowni umiejscowionej na trzecim piętrze centrum handlowego
  • Na miejscu natychmiast zjawili się strażacy, którzy podjęli się czynności ugaszenia ognia
  • Wyproszeni z pomieszczeń kinowych ludzie domagali się powrotu do sal, nie będąc świadom zagrożenia
  • Z siłowni udało się wydostać 15 osób i ich zdrowiu nie zagrażało niebezpieczeństwo
  • Zobacz także: Młodzież Wszechpolska wręcza Lempart mop: “Niech pani wyjątkowo po sobie posprząta”

Warszawiacy, którzy postanowili wybrać się w piątek wieczorem do kina w Złotych Tarasach przeżyli niemiłą niespodziankę. W pewnym momencie zostali oni poproszeni o opuszczenie budynku.

W budynku wykryto zagrożenie. Prosimy o opuszczenie pomieszczenia schodami ewakuacyjnymi. Nie używaj wind, ani schodów ruchomych

– wybrzmiał komunikat.

Jak relacjonował nasz reporter, który był na miejscu, na zewnątrz utworzyła się duża grupa zdezorientowanych ludzi, którzy domagali się powrotu na seanse. Był też problem z odebraniem aut z parkingu podziemnego.

Informację o pożarze potwierdził w rozmowie z “Super Expressem” asp. sztab. Łukasz Płaskociński ze straży pożarnej. Ogień pojawił się przed północą na siłowni mieszczącej się na trzecim piętrze Centrum Handlowego Złote Tarasy.

Do gaszenia ognia w pierwszej kolejności ruszyli strażacy dyżurujący w Centrum Handlowym. Chwycili za duże gaśnice i zaczęli walkę z ogniem. Jak relacjonował nasz reporter, na siłowni panowało duże zadymienie i czuć było okropny swąd spalenizny. Na podłodze leżały porozrzucane gaśnice.

Na ratunek przyjechały również trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe. Sytuacja szybko została opanowana.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Pożar w siłowni w Złotych Tarasach. Wielka ewakuacja całego budynku

Jak udało nam się ustalić, spaleniu uległo kilka sprzętów elektrycznych. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną pożaru. Na szczęście obyło się bez poszkodowanych.

15 osób z siłowni zostało ewakuowanych. Nikt nie został ranny

– przekazał asp. sztab. Łukasz Płaskociński.

se.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY