Prowokacja Kaliska: Wojciech Olszański może wyjść z aresztu. Sąd wyznaczył kwotę

Dodano   12
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wojciech Olszański w areszcie

Wojciech Olszański w areszcie / Fot. Nadesłane

Znamy kwotę za jaką Wojciech Olszański, organizator prowokacji kaliskiej może wyjść z aresztu.

Aktor występujący pod pseudonimem Aleksander Jabłonowski, który powinien być oskarżony o promocję komunizmu (na swoim marszu ”Dmowskiego” puścił pieśń gloryfikująca komunizm, w czasie spotkania z ambasadorem Rosji gloryfikował mordercę Polaków generała Sierowa), a został wsadzony do aresztu za spalenie kopii przywilejów, jakie setki lat temu nadano Żydom i które zostały w artykule 96 Konstytucji Marcowej z 1921 zniesione, będzie mógł za poręczeniem wyjść z aresztu.

20.000 zł poręczenia

Należy docenić to, że sąd uwzględnił zażalenie na areszt, i pozwolił aktorowi występującemu pod pseudonimem artystycznym Jabłonowski, jego impresario Marcinowi O. i happenerowi politycznemu Piotrowi R. wyjść za poręczeniem. Za skandal można uważać to, że ci kreujący nieprawdziwy negatywny wizerunek polskich narodowców osobnicy utracili wolność na dwa tygodnie (byli aresztowani 15 listopada).

Piotr R wyjdzie z aresztu, gdy wpłaci 10.000 zł, a aktor występujący pod pseudonimem Aleksander Jabłonowski i jego impresario, gdy każdy z nich wpłaci 20.000 zł. Znając życie, zapewne na drodze sądowej osobnikom tym uda się, za jakiś czas uzyskać odszkodowanie za czas aresztu. Takie są konsekwencje oskarżania nie za rzeczywiste łamanie przepisów prawa, tylko z pobudek filosemickich.

Nawet gdy osobnicy zostaną zwolnieni za poręczeniem, będą musieli raz na tygodnie stawiać się na lokalnej komendzie policji i mają zakaz opuszczania miejsca pobytu bez zgody policji. Pewnie i za to, z czasem, na drodze sądowej uda się im uzyskać odszkodowanie.

Zarzuty dla Wojciecha O.

Gdy dwa tygodnie temu osobnicy zostali zatrzymani, to oskarżono ich o publiczne nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych, znieważenie grupy ludności z powodu ich przynależności narodowej i wyznaniowej oraz publicznego nawoływania do popełniania przestępstw przeciwko osobom z powodu ich przynależności narodowej i wyznaniowej. Za owe straszliwe zbrodnie Jabłonowskiemu i spółce grozi do 5 lat więzienia.

Można się spodziewać, że zarzuty takie postawiono Jabłonowskiemu by, wykreować tego osobnika na symbol narodowców (czym narodowców w Polsce chce się skompromitować) oraz mieć pretekst do stawiania podobnych zarzutów prawdziwym polskim patriotom takim jak np. Wojciech Sumlińki, który ośmielił się opisać antypolskie kłamstwa dotyczące Jedwabnego.

Wiosek o aresztowanie Jabłowskiego i spółki został uzasadniony, kuriozalnym w wypadku osób zarabiających na swojej publicznej działalności, argumentem o tym, że mogli się ukryć, uciec w celu uniknięcia odpowiedzialności karnej, czy mataczyć.

Jabłonowski to postać odrażająca. Personifikacja wszelkich bredni jakie środowiska lewicowe, filosemickie, antypolskie, głoszą kłamliwie o polskich narodowcach od dekad, a które nie miały swego urzeczywistnienia. Osobnik, który bełta ludziom w głowach. Postać, która powinna być oskarżona o promowanie komunizmu, a została oskarżeniami o antysemityzm, przez co, została przez system wykreowana (zapewne specjalnie w ramach większej gry operacyjnej) na herolda walki z Żydami.

O Jabłonowskim Media Narodowe informowały w poniższych artykułach i treściach wideo:

Zwolennik aborcji, Targowicy i Sierowa. Kim jest Aleksander Jabłonowski? [ANALIZA]

Korwin-Mikke o patostreamach Jabłonowskiego: Nikt normalny tego nie słucha

Bodakowski: Jabłonowski promuje komunizm i globalną rewolucję [OPINIA]

Antysystemowiec spod ruskiej flagi. Jabłonowski kto to jest? [OPINIA]

Holocher i Bodakowski o Jabłonowskim – komunizm, aborcja, Sierow, targowica, Unia Europejska

Rempalski i Beńko: Jabłonowski to aktor, który zagra wszystko to, za co mu się zapłaci [TYLKO U NAS]

Patlewicz: Aleksander Jabłonowski wsypał swojego kamrata. Można się zastanawiać czy nie jest to prowokator służb [NASZ WYWIAD]

Prorosyjski kamrat Jabłonowskiego był konsultantem i aktorem w filmach LGBT [+WIDEO]

System buduje Jabłonowskiemu legendę operacyjną – zapowiedzi procesu za Kalisz [OPINIA]

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY