Trwa zbiórka na pokrycie organizacji Marszu Niepodległości 2021. Zebrano już 60% kwoty [WESPRZYJ]

Dodano   4
  LoadingDodaj do ulubionych!
Uczestnicy Marszu Niepodległości na Rondzie Dmowskiego.

Uczestnicy Marszu Niepodległości na Rondzie Dmowskiego. / Fot. PAP/Leszek Szymański. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Jak poinformowało Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, zebrano już 60% kwoty potrzebnej do uregulowania wszystkich należności związanych z tegorocznym Marszem Niepodległości. Nadal jest prowadzona zbiórka online, a także bezpośrednio na konto Stowarzyszenia.

Zobacz także: Bąkiewicz ujawnił koszty organizacji Marszu Niepodległości. Kwota zaskakuje! “Potrzebujemy wsparcia darczyńców”

Trwa zbiórka na Marsz Niepodległości. Każda jego edycja nakłada na organizatorów większe wyzwania logistyczne. W tym roku suma kosztów organizacji tego największego patriotycznego wydarzenia wyniesie 350 000 zł.

Na stronie zbiórki w celu wsparcia organizacji tegorocznego Marszu Niepodległości udostępniono szczegółowy spis wydatków, na które przeznaczyć trzeba wyżej wymienioną kwotę pieniędzy.

Wesprzyj organizację największego patriotycznego wydarzenia w Europie tutaj.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazaną pomoc i udział w Marszu Niepodległości 2021.

Wynajem i montaż scen, zapewnienie nagłośnienia, obsługa techniczna, itp. to wydatek ok. 190 tys. złotych. Niemałą część kosztów Marszu Niepodległości stanowi zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim jego uczestnikom. Jak pokazał przebieg wszystkich poprzednich Marszy, jest to niezwykle ważna kwestia. W tym roku koszt ten wyniósł około 100 tys. zł. To tylko część kosztów.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Zbiórkę można też wesprzeć zwykłym przelewem:

Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości”

Nr rachunku: 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY