Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: Rok piekła kobiet

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
piekło kobiet rysunek Jan Bodakowski

Satyra obrazkowa / Rys. Jan Bodakowski

Rok temu rozpoczęła się kolejna fala protestów zwolenników mordowania nienarodzonych dzieci. Hasłem tych protestów było sformułowanie ''piekło kobiet” a symbolem czerwona błyskawica. Symbol ten był bardzo adekwatny. 9 marca 1943 roku na terenach okupowanej Polski niemiecki nazistowski okupant zalegalizowały aborcję w nieograniczonym zakresie – celem była depopulacja Polaków. Zaś strzała to element symbolu brunatnych koszul — dowodzonych przez gejów Oddziałów Szturmowych NSDAP — SA, Die Sturmabteilungen der NSDAP, oraz Brytyjskiej Unii Faszystów i Nazistów.

Zwolennicy aborcji bezpodstawnie przedstawiają się jako obrońcy praw kobiet. Jest to ewidentne nadużycie, bo postulat aborcji łamie prawo do życia nienarodzonych kobiet i jest sprzeczny z humanitarnymi poglądami kobiet przeciwnych mordowaniu niewinnych dzieci.

Zobacz także: Bąkiewicz ostro w Luksemburgu: Jesteśmy na wojnie. Dzisiaj Niemiec chce zabiedzić polskie rodziny [+WIDEO]

W ramach proaborcyjnych rozrób zwolennicy aborcji nie dość, że niszczyli swoimi napisami miejsca publiczne, to jeszcze dokonywali napadów na kościoły katolickie, domagając się, by katolicy przestali bronić praw człowieka, i zaakceptowali mordowanie nienarodzonych dzieci.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Naziści odmawiali statusu istoty ludzkiej Polakom, Cyganom czy Żydom. Dziś zwolennicy aborcji odmawiają statusu istoty ludzkiej nienarodzonym dzieciom. Ich postawa, równie zbrodnicza, jak nazizm, prowokuje do tego, by zastanowić się, czy wyrazem człowieczeństwa nie jest dostrzeganie człowieczeństwa innych ludzi. Na podstawie takiego rozróżnienia można byłoby uznać, że zwolennicy mordowania nienarodzonych dzieci nie są ludźmi, bo domagają się mordowania niewinnych dzieci. Można byłoby wtedy domagać się po urodzeniowej aborcji zwolenników aborcji. Na szczęście katolicyzm skłania nas do dostrzegania w każdym, nawet w pełnych odrażającej nienawiści ludziach, istot ludzkich mających przyrodzone prawo do życia.

piekło kobiet rysunek Jan Bodakowski
Satyra obrazkowa
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY