Feministki w Warszawie krzyczały „Polska zabija! Krwawy reżym! ”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Feministki w Warszawie

Sebastian Tomczak / twitter

„Krwawy reżym! Polska zabija!” tak krzyczały feministki, maszerujące w marszu, jaki odbył się wczoraj w stolicy Polski. Kobiety demonstrowały przeciw rządowi oraz twardej postawie na granicy. Lewackie okrzyki krytykujące rząd, były wykrzykiwane głośno. Hasłami antypolskiej narracji, wpisywały się w plan Aleksandra Łukaszenki. Krytykując obronę granic i oskarżając polski rząd za wypadki śmiertelne, tworzyły fałszywy obraz hybrydowych ataków na Polskę. Opozycyjne ramię totalnej strony politycznej, pokazało twarz kłamstwa.

Feministki krzycząc o zabijaniu i torturach, chcą pokazać zły los imigrantów na granicy z Białorusią. Najsmutniejsze jest to, że nie wspominają o tym, że są wśród nich byli żołnierze oraz potencjalni zamachowcy. Nie ma też słowa o tym, że niezweryfikowani, mogą atakować ludzi i robić zamachy terrorystyczne. Nikt nie zweryfikuje, kim są ludzie na granicy, za to każdy wie, że są sprowadzani przez Łukaszenkę.

Marianna Wartecka z fundacji Ocalenie: “Umierają, bo tak zdecydowało kilku psychopatów. Nic nas już nie różni od KRWAWEGO REŻIMU. Nie bójmy się płakać i krzyczeć KIEDY POLSKA ZABIJA.”

Ideologia zaślepia rzeczywistość?

Czy chociaż jedna z tych kobiet demonstrujących, zastanowiła się nad skutkami łamania prawa ? Czy choć jedna z nich, pomyślała o tym, że może być podobnie jak np. w Niemczech i Francji, gdzie ginęli ludzie w zamachach? Kto stoi za tymi kobietami i czemu podają fałszywą narrację? Pytań jest wiele, ale poparcie Wyborczej oraz opozycji, wskazuje na świadome działania.

https://twitter.com/PatrykSykut/status/1449745620911247363

niezalezna.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY