Maja Staśko zaatakowała restauratora. Feministki dały się podpuścić i… pomyliły lokal

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Maja Staśko wyraża ubolewanie.

Maja Staśko wyraża ubolewanie. / Fot. Twitter/Pixabay

Maja Staśko starła się z restauratorem, który nie chciał zatrudnić kobiety z emblematem „Strajku Kobiet” na zdjęciu profilowym. Po nagłośnieniu sprawy feministki postanowiły zemścić się na niepokornym restauratorze. Okazało się, że niechcący oberwał niemający nic wspólnego ze sprawą lokal.

Zobacz także: Pracodawca nie chciał zatrudnić aktywistki Strajku Kobiet. Interweniowała Staśko i została… rozjechana. „Nie chce mieć do czynienia z debilami”

Feministki masowo zaczęły wystawiać negatywne oceny lokalowi, który ich zdaniem należał do restauratora, z którym rozmawiała Staśko. Okazało się to nieprawdą. O „fake newsie” poinformowała sama Maja Staśko. Jednocześnie wyraziła ubolewanie, że doszło do pomyłki.

Dzisiaj na grupkach pojawił się fake news, że chodzi o Mojitos Casa Latina, przez co oceny w tym miejscu spadły z 5 do 2. A to nie ten lokal!

– napisała w mediach społecznościowych Maja Staśko.

Teraz Maja Staśko zaapelowała, aby „wystawiać im dobre oceny dla zrównoważenia hejtu”. Atak na oślep po raz kolejny okazał się być nie najlepszym rozwiązaniem…

pantarhei24.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY