Czym kibice Albanii rzucali w Polaków? Szokujące odkrycie dziennikarzy

Polscy piłkarze obrzuceni butelkami

Polscy piłkarze obrzuceni butelkami / fot. Twitter, Z select

Według doniesień dziennikarzy obecnych na meczu w Tiranie, kibice Albanii rzucali w Polaków m.in. butelkami, zapalniczkami i telefonami komórkowymi.
  • Piłkarze reprezentacji Polski wygrali po burzliwym meczu w Tiranie z Albanią 1:0 w 8. kolejce eliminacji mistrzostw świata.
  • Kiedy nasi piłkarze cieszyli się z bramki, kibicom reprezentacji Albanii puściły nerwy; w stronę Polaków poleciały różne przedmioty.
  • Na szczęście polskim piłkarzom nic się nie stało. Cała sytuacja wyglądała jednak naprawdę poważnie.

Piłkarze reprezentacji Polski wygrali po burzliwym meczu w Tiranie z Albanią 1:0 w 8. kolejce eliminacji mistrzostw świata. Gdy zdobyliśmy gola, w kierunku naszych piłkarzy z trybun zaczęły lecieć różne przedmioty. Czym kibice Albanii rzucali w Polaków?

Okazuje się, że kibice reprezentacji Albanii rzucali nie tylko plastikowymi butelkami, lecz także cięższymi przedmiotami.

Pierwszy i ostatni gol w tym padł w 77. minucie spotkania. Zdobył go Karol Świderski po podaniu Mateusza Klicha.

Czym kibice Albanii rzucali w Polaków?

Kiedy nasi piłkarze cieszyli się z bramki, kibicom reprezentacji Albanii puściły nerwy; w stronę Polaków poleciały różne przedmioty. Okazuje się, że kibice rzucali nie tylko plastikowymi butelkami, ale też m.in. zapalniczką i telefonem komórkowym.

Francuski arbiter Clement Turpin, który już wcześniej zwracał uwagę obserwatorowi meczu na niewłaściwe zachowanie kibiców, zdecydował, że zawody zostaną przerwane.

Piłkarze obu drużyn zeszli do szatni. Po około 20 minutach, gdy sytuacja na trybunach w sektorach Albańczyków się uspokoiła, sędzia wznowił rywalizację. Gospodarze próbowali doprowadzić do wyrównania, ale uważnie grająca defensywa Polaków nie popełniała błędów i wynik już się nie zmienił. Dzięki zwycięstwu drużyna Sousy awansowała na drugie miejsce w grupie I, wyprzedzając Albańczyków.