SZOK! Niecodzienna sytuacja na meczu Legii Warszawa. Kamery nagrały zachowanie zawodnika [WIDEO]

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
PIŁKA NOŻNA EKSTRAKLASA LEGIA WARSZAWA RAKÓW CZĘSTOCHOWA

PIŁKA NOŻNA EKSTRAKLASA LEGIA WARSZAWA RAKÓW CZĘSTOCHOWA / PAP/Leszek Szymański

Spotkanie Rakowa Częstochowa z Legią Warszawa obfitowało nie tylko w bramki oraz emocje, ale także w nietypowe sytuacje. Bohaterem jednej z nich był Bartosz Slisz.
  • W sobotnim meczu na szczycie Ekstraklasy Raków Częstochowa pokonał Legię Warszawa 3:2. Bramki dla gości zdobyli w tym spotkaniu Ivi Lopez (dwie) oraz Fran Tudor, natomiast dla Legii strzelali Mahir Emreli oraz Ihor Charatin.
  • Największe zdziwienie kibiców obu drużyn nie sprawiły jednak efektowne trafienia do siatki rywali. Uwagę obserwatorów przyciągnęło zachowanie zawodnika drużyny z Warszawy, Bartosza Slisza.
  • Na materiale filmowym z meczu widać, jak środkowy pomocnik Legii Warszawa upadł po faulu Vladislavsa Gutkovskisa. Młody Polak szybko podniósł się z murawy, a przerwę w grze wykorzystał do tego, aby posilić się żelem energetycznym, który cały czas miał przy sobie.

W sobotę Raków Częstochowa wygrał 3:2 z Legią Warszawa w hicie 9. kolejki. ekstraklasy. Bramki dla gości zdobyli w tym spotkaniu Ivi Lopez (dwie) oraz Fran Tudor, natomiast dla Legii strzelali Mahir Emreli oraz Ihor Charatin. Jednak niecodzienna sytuacja na ostatnim meczu Legii Warszawa nie miała związku z trafieniami do sitaki rywali.

Kuriozalna sytuacja na meczu Legii Warszawa

Spotkanie stało na bardzo wyrównanym poziomie i wymagało od zawodników sporego wysiłku, aby utrzymać tempo gry przez 90 minut. Dowodem na to jest sytuacja z pierwszej części gry, której głównym bohaterem jest Bartosz Slisz. Na materiale filmowym z meczu widać, jak środkowy pomocnik Legii Warszawa upadł po faulu Vladislavsa Gutkovskisa. Młody Polak szybko podniósł się z murawy, a przerwę w grze wykorzystał do tego, aby posilić się żelem energetycznym, który cały czas miał przy sobie. Trzeba przyznać, ze sytuacja wygląda dość nietypowo i kuriozalnie.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Slisz zszedł z boiska w 64. minucie przy wyniku 3:1 dla Rakowa. Pomocnik został zmieniony przez Tomasa Pekharta.

Sobotni wynik to czwarta porażka legionistów w lidze w tym sezonie. Zespół Michniewicza zajmuje w tym momencie 14. miejsce w tabeli z dziewięcioma punktami zdobytymi w siedmiu meczach. Starta do liderującego Lecha to dziewięć punktów. Legia ma jednak dwa mecze ligowe rozegrane mniej. Raków ma natomiast 14 punktów po siedmiu spotkania i zajmuje piąte miejsce w lidze. W środę częstochowianie zagrają zaległy mecz z Radomiakiem Radom.