Relacja FOTO + WIDEO z Marszu Powstania Warszawskiego

RELACJA
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marsz Powstania Warszawskiego

Marsz Powstania Warszawskiego / Fot. PAP/Wojciech Olkuśnik. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Zastanawiałeś się jak wygląda faszysta. Obywatele RP razem z Kramkiem, którzy protestowali przeciwko Marszowi Powstania Warszawskiego, takich problemów nie mają. Na widok uczestników patriotycznej manifestacji wrzeszczą ''faszyści''.

Ciekawe, po czym antyfaszyści rozpoznają faszystów? Może po blond włosach, prostych nosach, albo uśmiechach na twarzy. Może po tym, że w rocznice wybuchu powstania warszawskiego śpiewają patriotyczne piosenki. A może po tym, że zamiast tęczowych toreb i szmat z dwunastoma gwiazdami, mają biało czerwone flagi. Na pewno po tym, że Soros, USA czy Rosja, kasy owym ”faszystom” nie daje.

Zapewne tak samo ”faszystów” z Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych rozpoznawali komuniści po II wojnie światowej. Ci rzekomi ”faszyści” byli dla komunistów elementem obcym, nie tylko etnicznie czy ideowo, ale też kulturowo – modlili się, myli, nie gwałcili kobiet, nie kradli.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY