Szwajcarscy kibice w furii po decyzji sędziego! “Zapłacisz za to ty i twoja rodzina. Jesteś zwykłą szmatą”

Euro 2020
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie zrobione podczas meczu Szwajcaria - Hiszpania.

Zdjęcie zrobione podczas meczu Szwajcaria - Hiszpania. / Fot. Twitter

Angielski sędzia Michael Oliver, który prowadził ćwierćfinałowe spotkanie Euro 2020 Szwajcaria - Hiszpania, otrzymuje pogróżki od kibiców. Powodem jest czerwona kartka, jaką pokazał szwajcarskiemu zawodnikowi.

W minucie meczu Szwajcaria – Hiszpania na Euro 2020 angielski sędzia Michael Oliver wyrzucił z boiska reprezentanta Szwajcarii, Remo Freulera. O awansie ostatecznie zdecydowały rzuty karne, które wygrali reprezentanci Hiszpanii.

Zdania wobec decyzji sędziego są podzielone. “To była czerwona kartka praktycznie za nic” – napisał na Twitterze Gary Lineker. – Freuler stracił kontrolę i zaatakował Gerda Moreno powyżej kostki, a więc to była prawidłowa decyzja – stwierdził z kolei były sędzia piłkarski Peter Walton.

“Mam nadzieję, że kiedyś przyjedziesz do Szwajcarii i już z niej nie wyjedziesz. Zapłacisz za to ty i twoja rodzina. Jesteś zwykłą szmatą. Pier… ciebie, twoją matkę i całą królewską rodzinę w Wielkiej Brytanii”; “Byłeś ich dwunastym zawodnikiem, ty skorumpowany psie”

– piszą kibice.

Wczorajsze mecze ćwierćfinałowe Euro 2020 Szwajcaria – Hiszpania i Belgia – Włochy wyłoniły dwóch pierwszych półfinalistów piłkarskiej imprezy. Hiszpanie i Włosi zmierzą się ze sobą we wtorek 6 lipca o godzinie 21:00. Dzień później o tej samej porze na boisko wyjdą zwycięzcy dzisiejszych ćwierćfinałów. O 18:00 o awans do półfinałów powalczą Czesi z Duńczykami, a o 21:00 Ukraińcy z Anglikami. Finał Euro 2020 w niedzielę 11 lipca o 21:00.

Zobacz także: UEFA zakazała flag LGBT… ale tylko w dwóch krajach. Hipokryzja piłkarskiej organizacji

sport.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY