Polska rozpoczęła Euro 2020 od porażki. Słowacja lepsza od biało-czerwonych [ZOBACZ BRAMKI]

Dodano   2

Słowacja wygrywa z Polską / fot. tvp.sport.pl

Reprezentacja Polski w piłce nożnej dziś o godz. 18:00 zainaugurowała Mistrzostwa Europy meczem ze Słowacją. Podopieczni Paulo Sousy przegrali 1:2 z naszymi południowymi sąsiadami.

Inauguracja Euro 2020 nie rozpoczęła się dla biało-czerwonych zbyt dobrze.

Beznadziejna przegrana

Po trafieniu Roberta Maka Słowacja objęła prowadzenie. Słowacy objęli prowadzenie po strzale Roberta Maka w 18 minucie.

Jednak nie potrafili utrzymać prowadzenia. W pierwszej minucie drugiej połowy Linetty pięknym strzałem pokonał słowackiego bramkarza.

W okolicach 61 minuty Grzegorz Krychowiak sfaulował słowackiego piłkarza. Polak otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko.

W 68 minucie Słowacja podwyższyła wynik na 2:1. Gola strzelił Milan Skriniar.

Małe szanse na sukces

Porażka ze Słowacją sprawia, że szanse Polaków na awans do fazy pucharowej Euro 2020 drastycznie zmalały. Szansę na rehabilitację mieć będziemy w sobotę, gdy w Sewilli o godz. 21 zagramy z Hiszpanami, którzy w poniedziałek o tej samej porze zmierzą się ze Szwedami.