REKLAMA

Arkadiusz Cimoch: „Trzeba naciskać na polityków, aby przestali kręcić w sprawie ustawy 447” [WIDEO]

Gościem Mediów Narodowych był mieszkający w Chicago działacz Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Arkadiusz Cimoch. W swoim felietonie opowiedział m.in. o ustawie Just/447 oraz o ruchu bezwizowym.

Arkadiusz Cimoch odniósł się w swoim felietonie odniósł się do wywiadu ambasador USA Georgette Mosbacher dla Polskiego Radia 2, w którym powiedziała, że amerykańska ustawa Just/447 ma na celu sporządzenie jednorazowego raportu jak dane państwa wywiązują się z bezdziedzicznych, czyli bezprawnych roszczeń żydowskich.

Mosbacher w końcu zabrała stanowisko ws. 447. Internauci bezlitośni: „Będzie POLIN”

„Oczywiście jest to farsa. Brzmi to groteskowo. Trudno uznać, że Kongres USA potrzebuje podjąć ustawę w celu sporządzenia jednorazowego raportu” – podkreślił działacz ZŻ NSZ.

„Jest to mit, który ma uspokoić Polaków”

– zauważył Cimoch.

Tajne rozmowy międzyrządowe

„Z tajnych rozmów wynika jasno, że temat ten jest podejmowany na poziomie rządowym. Amerykańska administracja naciska, aby po jesiennych wyborach do parlamentu, wrócić do tego tematu i realizować postanowienia ustawy Just/447” – powiedział, odnosząc się do uzyskanych informacji przez Stanisława Michalkiewicza.

Działacz polonijny podkreślał także wagę nacisku społecznego na polityków. Zachęca on Polaków do przypominania ważnym osobistościom życia politycznego w Polsce o zagrożeniach wypływających z roszczeń żydowskich.

„Trzeba naciskać na polskich polityków, aby przestali kręcić oraz jasno i wyraźnie odcięli się od roszczeń żydowskich. I powiedzieli, że ich nie wypłacą” – zaznaczył .

Ruch bezwizowy łapówką, w zamian za grabież polskiego budżetu?

Powiedział także, co myśli na temat doniesień o zniesieniu przez rząd amerykański wiz dla Polaków – „Ruch bezwizowy to ochłap dla Polaków, jeżeli do niego dojdzie. Ma być to rekompensata w zamian za wypłacenie roszczeń żydowskich”.

11 maja w Warszawie odbędzie się ogólnopolska manifestacja #STOP447przeciw roszczeniom diaspory żydowskiej wobec Polski. Weź udział w wydarzeniu KLIK

Całość felietonu poniżej w materiale Mediów Narodowych:

REKLAMA

Komentarze