Po mundialu duży spadek polskiej reprezentacji w rankingu FIFA!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Fatalny występ polskiej reprezentacji na tegorocznych piłkarskich mistrzostwach świata musiał negatywnie odbić na lokacie biało-czerwonych w rankingu FIFA. W najnowszym zestawieniu polska Kadra znalazła się dopiero na 18 miejscu.

Przypomnijmy, że przed Mundialem polska reprezentacja przez długi czas utrzymywała się pewnie w pierwszej dziesiątce najlepszych drużyn świata. Teraz to już przeszłość, a przed polskimi piłkarzami mnóstwo pracy, aby wrócić do czołówki.

Reprezentanci Polski spadli w rankingu aż o dziesięć miejsc. Z ósmej lokaty, którą zajmowali przed turniejem, wylądowali aż na osiemnastej pozycji i na ten moment plasują się piętro niżej od zajmującej siedemnaste miejsce w klasyfikacji Holandii. Tuż za nami znajduje się zaś reprezentacja Meksyku.

Liderem rankingu są mistrzowie świata Francuzi. Drugą pozycję zajmują Belgowie, zaś trzecią Brazylijczycy. Na czwartej pozycji znajdują się Chorwaci. Dalsze miejsce zajmują: Urugwaj, Anglia, Portugalia, Szwajcaria, Hiszpania, Dania oraz Argentyna.

wmeritum.pl / twitter
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY