Mentzen: Nie wystarczy chamie z Trzeciej Drogi, że skasujesz wpis

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Tłit posła Trzeciej Drogi zbulwersował mocno polityków Konfederacji. Najostrzej zareagował Sławomir Mentzen, który wprost posła Sławomira Ćwika nazwał chamem.

Poseł Sławomir Ćwik postanowił “błysnąć” na serwisie X i skomentował wielki billboard rzecznik prasowej Konfederacji Ewy Zajączkowskiej-Hernik, która w wyborach do Parlamentu Europejskiego startuje w Warszawie. Billboard zawisł w Warszawie na ulicy Wolskiej czym w mediach społecznościowych pochwaliła się Zajączkowska-Hernik.

Poseł Trzeciej Drogi Sławomir Ćwik, komentując zdjęcie na billboardzie, napisał: Większość kandydujących eksponuje głowę bo chcą pracować głową i tego oczekują wyborcy. Ale nie wszyscy…

Do tych słów odniósł się lider Konfederacji Sławomir Mentzen, który napisał: Nie wystarczy chamie z Trzeciej Drogi, że skasujesz wpis. Powinieneś jeszcze kupić kwiaty i przeprosić Ewę!

Sławomir Ćwik, bowiem szybko po tym jak zaczęto komentować jego “błyskotliwy” wpis usunął go z Twittera.

Sprawę wpisu posła Trzeciej Drogi skomentowała również Ewa Zajączkowska-Hernik: Panie Sławomirze Ćwik, w Internecie nic nie ginie. Nie pozdrawiam! Panie Szymonie Hołownio, wstyd mieć takich ludzi u siebie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY