Konfederacja i Polska Jest Jedna idą wspólnie do Parlamentu Europejskiego

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Rafał Piech, Konrad Berkowicz, Krzysztof Bosak i Grzegorz Braun / zdjęcie: materiały prasowe Konfederacji

Dzisiaj oficjalnie zostało ogłoszone porozumienie pomiędzy Konfederacją i partią Polska Jest Jedna o wspólnym starcie obu partii w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

– Dokonało się zjednoczenie do startu do Parlamentu Europejskiego środowisk skupionych skupionych w Konfederacji i środowiska partii Polska Jest Jedna – powiedział na wstępie wspólnej konferencji prasowej Konfederacji i PJJ, Krzysztof Bosak.

Na mocy porozumienia zawartego pod koniec kwietnia tego roku, ustalono, że politycy PJJ dostaną w każdym okręgu 4. miejsce na liście Konfederacji.

Prezydent Siemianowic Śląskich, a jednocześnie lider Polska Jest Jedna, Rafał Piech, podkreślił, że to jest taki dobry początek dobrej współpracy Konfederacji i PJJ, ale również, jak dodał, większości środowisk prawicowych.

– Wybory parlamentarne pokazały nam, że rozdział na małe grupki rozdrabnia te głosy, nie daje efektu – zauważył Rafał Piech. I dodał:
– Myślę, że dzisiaj jest ten moment, kiedy prawdziwa prawica w Polsce, nie tyle co musi się łączyć co powinna ze sobą współpracować, zachowując swoją tożsamość.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY