REKLAMA

W kanale portowym w Ustce znaleziono ciało starszej kobiety

W kanale portowym w Ustce znaleziono ciało starszej kobiety

Dziś rano w Ustce spacerowicz odkrył dryfujące ciało 70-letniej kobiety w kanale portowym. Na miejsce tragedii wezwano odpowiednie służby. Wykluczono przy śmierci udział osób trzecich.

Około 8. rano w Ustce spacerowicz odkrył w kanale portowym ciało starszej kobiety. Zadzwonił on na policję w celu zgłoszenia tragicznego odkrycia. Na miejsce przybyła straż pożarna, by wyłowić dryfujące ciało.

Zobacz także: Ojciec czwórki dzieci stanął w obronie syna. Został zadźgany przez 15-letniego Libańczyka

„Dryfujące ciało kobiety w kanale portowym zauważył dzisiaj rano przypadkowy spacerowicz, który zawiadomił policję. Wstępne ustalenia wykluczyły, by do śmierci przyczyniły się osoby trzecie” – poinformowała oficer prasowa słupskiej policji Monika Sadurska.

Ze wstępnych badań ustalono, że ciało kobiety ma około 70 lat. Wstępnie wykluczono również udział osób trzeci przy śmierci tej osoby. Ustalana jest tożsamość zwłok.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa poinformowało dzisiaj, iż od czwartku do niedzieli w Polsce utopiły się już 23 osoby. W samą niedzielę woda pochłonęła 6 osób. Poproszono o zachowanie zasad bezpieczeństwa korzystając z kąpielisk otwartych. Odradza się korzystanie z miejsc, w których brakuje ratownika.

onet

REKLAMA

Komentarze