REKLAMA

Potrzebna pomoc na zorganizowanie patriotycznej akcji w Katowicach: „Najmniejsza wpłata pomoże uczcić Żołnierzy Wyklętych”

Potrzebna pomoc na zorganizowanie patriotycznej akcji w Katowicach: „Najmniejsza wpłata pomoże uczcić Żołnierzy Wyklętych”

Potrzebna pomoc na zorganizowanie patriotycznej akcji w Katowicach: „Najmniejsza wpłata pomoże uczcić Żołnierzy Wyklętych” – apelują śląscy narodowcy.

W 2011 roku dzień 1 marca został ustanowiony świętem państwowym – Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. W tym dniu oddajemy hołd niezłomnym żołnierzom podziemia antykomunistycznego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic Rzeczypospolitej. Młodzież Wszechpolska postanowiła zorganizować Bieg Tropem Wilczym.

WSPOMÓŻ ZBIÓRKĘ NA ORGANIZACJĘ BIEGU –> KLIK

Bieg w Katowicach jest częścią ogólnopolskiej serii „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, w której udział co roku bierze ponad 60 000 osób: „Jako Młodzież Wszechpolska działamy całkowicie dla ideii, bez korzyści własnych i wynagrodzenia, jednak aby godnie uhonorować ten dzień i profesjonalnie zorganizować Bieg, potrzebujemy odpowiednich środków finansowych, które wykorzystane zostaną na zorganizowanie sprzętu niezbędnego do wykorzystania podczas Biegu, jak np. generatory prądu czy odpowiednie nagłośnienie”

„Dlatego apelujemy do naszych stałych sympatyków, jak i również do osób, które jeszcze nie miały okazji nas poznać, a którym bliskie są postacie Żołnierzy Niezłomnych, o pomoc w tym trudnym przedsięwzięciu” – podkreślają wszechpolacy.

REKLAMA

Komentarze