REKLAMA

Modrzejewski: Decyzje polityczne Niemiec są dyktowane przez zagraniczny kapitał [WIDEO]

Modrzejewski: Decyzje polityczne Niemiec są dyktowane przez zagraniczny kapitał [WIDEO]

Czy Niemcy trzęsą Unią Europejską? Zbigniew Modrzejewski w studiu Mediów Narodowych poruszył temat międzynarodowych korporacji, które rządzą politykami w Europie.

Modrzejewski podkreślał, że w Europie panuje mit na temat dobrobytu w Niemczech, co przekłada się na UE: “Z całą pewnością Niemcy nie rządzą Unią Europejską. Zarówno Polska, jak i Niemcy są chłopami w tej układance, i mają swojego pana”

Brak obrazka

“Sytuacja w Niemczech rozmija się z oczekiwaniami. Niemcy są elemntem, w którym ogniskuje się niechęć innych. Chodzi o to, żeby psy na podwórku gryzły się między sobą, a pan w ten sposób uniknie pogryzienia. Państwa w UE są szczute między sobą” – wprost mówi gość Mediów Narodowych.

“Unią Europejską rządzą międzynarodowe korporacje”

Modrzejewski poruszył temat finansowania Niemiec i kapitału niemieckiego. Okazuje się, że kapitał ten wcale nie jest niemiecki: “Strefa euro jest korzystna dla wielkich koncernów niemieckich. Koncerny niemieckie jednak wcale nie są niemieckie. Dominowane są przez zagranicę. Jaki to jest kapitał? Nazwijmy to umownie globalistyczny. To on kontroluje Niemcy”.

“Decyzje polityczne Angeli Merkel są dyktowane przez zagraniczny kapitał” – podkreśla ekspert ds. Niemiec. Więcej o Unii Europejskiej, roli Niemiec w kształtowaniu unijnej polityki i miejsca Polski w międzynarodowej układance można zobaczyć w poniższym programie Młot na Marksizm:

REKLAMA

Komentarze