REKLAMA

Kulesza o tajemniczej postaci: Kukiz rządzi ruchem. Kto rządzi Kukizem?

Kulesza o tajemniczej postaci: Kukiz rządzi ruchem. Kto rządzi Kukizem?

REKLAMA

Wiceprezes partii Wolność, były rzecznik ruchu Kukiz’15 Jakub Kulesza zdradza, że powodem jego odejścia była postać Dariusza Pitasia.

– Chodzi o osobę Dariusza Pitasia. Ma bardzo duży wpływ na ten ruch, choć nie powinien go mieć w ogóle. Chciałbym dać szansę całemu ruchowi Kukiz’15. Albo Paweł wyjaśni tę sprawę wewnętrznie albo ktoś je wyciągnie – ocenił Kulesza w programie Telewizji Republika.

Kto rządzi Kukizem?

Prowadzący zapytał posła, kto obecnie sprawuje władzę nad całym ruchem – Ruchem Kukiz’15 rządzi Paweł Kukiz. Pytanie: kto rządzi Pawłem Kukizem? – odparł polityk, określając następnie działania Pitasia jako „sabotaż”. – Jego działania narażały ruch na wielkie straty wizerunkowe – ocenił.

REKLAMA

Kulesza zdradził, że kulisy jego odejścia w końcu ujrzą światło dzienne. On sam zapewnia, że jest młodym człowiekiem i z nadzieją patrzy w przyszłość. – Ja o Pawle złego słowa nie powiem. Wierzę, że jest w stanie wszystko to poukładać. Nasza ostatnia rozmowa była prywatna. Jeśli będzie chciał ją zdradzić, tak się stanie – dodał wiceprezes partii Wolność.

Kulesza opuścił ruch Kukiz’15 w zeszły piątek 26 października.

DORZECZY.PL

PiS i PSL zawiązały koalicję. “Niedługo obsadzimy stanowiska”

REKLAMA

Komentarze