REKLAMA

Donosy na Zofię Klepacką: LGBT chce zniszczyć dorobek sportowy

Donosy na Zofię Klepacką: LGBT chce zniszczyć dorobek sportowy

REKLAMA

W dramatycznym wpisie na portalu społecznościowym medalistka igrzysk olimpijskich Zofia Klepacka informuje, że pojawiły się donosy i głosy, aby wyrzucić ją z klubu i odebrać jej medale. Dramat rozgrywa się ze względu na wygłoszoną wojnę przeciwko homolobby.

Czytaj więcej: Na mocy nowego prawa, Dania skupi się na repatriacji zamiast integracji

W ostatnich dniach polska zawodniczka windserfingu, znana z prawicowych poglądów poddała ostrej krytyce kartę LGBT wdrażaną przez Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Medalistka igrzysk olimpijskich nie zrażona hejtem internautów, poczęła nawoływać do bojkotu zajęć szkolnych, gdzie poruszana jest tematyka mniejszości seksualnych.

Donosy na znaną zawodniczkę

REKLAMA

W związku jej poglądami i zachęcaniem do bojkotu tzw. edukacji seksualnej , pojawiły się osoby, którym nie podoba się jej publiczny sprzeciw.

We wpisie na znanym portalu społecznościowym, powiedziała – „zamiast merytorycznej dyskusji i argumentów postanowili wysyłać donosy na mnie z żądaniem wyrzucenia mnie z klubu i odebrania medali”.

Sfrustrowana metodami działań homolobby zaznaczyła – „Zawsze będę stała w obronie wartości które wyznaje” – odnosząc się do prób odebrania jej tytułów.

Słuchajcie!! To wielkie tolerancyjne towarzystwo… Tak liczy się z odmiennymi głosami, że zamiast merytorycznej…

Gepostet von Zofia Klepacka am Mittwoch, 27. Februar 2019

DoRzeczy

REKLAMA

Komentarze