REKLAMA

Braun ostro o specustawie ws. koronawirusa: „Stan wojenny plus”

Braun ostro o specustawie ws. koronawirusa: „Stan wojenny plus”

Poseł Konfederacji, Grzegorz Braun ostro rozprawił się ze specustawą ws. koronawirusa: „To stan wojenny plus” – grzmi polityk.

Koronawirus staje się bardzo poważnym problemem. W Polsce jak na razie tylko medialnym. Wczoraj trwało specjalne posiedzenie Sejmu. Po spotkaniu Andrzeja Dudy z premierem Morawieckim nadal podkreślano, że w Polsce nie ma jak na razie żadnego potwierdzonego przypadku koronawirusa i choroby COVID-19. Głos w sprawie zabrali również posłowie Konfederacji.

REKLAMA

„Czy chodzi o koronawirusa czy też może chodzi o wprowadzany kuchennymi drzwiami projekt ustawy „Stan wojenny + koronawirus”? To ustawa, która proponuje redefinicję pojęcia stanów nadzwyczajnych, wyłączenie odpowiedzialności władzy za straty, szkody, krzywdy, które mogłyby wyniknąć z walki z wirusem. Co państwo kombinujecie?” – ostro komentował Grzegorz Braun.

ZOBACZ TAKŻE: Bosak konkretnie: „Jestem przeciwko masowej imigracji”. Konferencja Konfederacji

Spotkanie w Sejmie komentował także kandydat Konfederacji na urząd prezydenta, Krzysztof Bosak: „Jeśli posłowie totalnej opozycji mają informację, że rząd coś ukrywa, to niech ujawnią fakty, a jeżeli nie, to proszę nie chwiać nastrojami społecznymi, tylko spróbować robić to co Konfederacja – być opozycją merytoryczną” – mówił spokojnie, ale stanowczo.

REKLAMA

Komentarze