New Jersey. Dziewczynka popełniła samobójstwo. Była bardzo długo prześladowana i atakowana

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dziewczynka popełniła samobójstwo

14-letnia Adriana Kuch / Fot. Twitter

14-letnia licealistka z New Jersey odebrała sobie życie po tym, jak w internecie opublikowano film przedstawiający grupę atakujących ją dziewcząt. Jej zdruzgotany ojciec uważa, że samobójstwo zostało popełnione ze względu na długotrwałe zastraszanie dziewczynki.

Adriana Kuch, która uczęszczała do Central Regional High School w Berkeley Township, została znaleziona martwa w domu dwa dni po ataku z 1 lutego.

Patch poinformował, że niepokojące wideo pokazało kilku uczniów atakujących nastolatkę, uderzając ją butelką wody, gdy szła ze swoim chłopakiem po szkolnym korytarzu.

W 20-sekundowym klipie oglądanym przez lokalny serwis informacyjny słychać osobę krzyczącą: “To właśnie dostajesz, ty głupia s…”

Według ABC 7 napastnicy uderzali pięściami, kopali i ciągnęli Adrianę za włosy, podczas gdy inni śmieją się i nagrywają brutalny atak. Idący wraz z nią kolega natychmiast stanął w jej obronie.

Myślą, że fajnie jest atakować ludzi, nagrywać filmy i publikować je

– powiedział Michael Kurch.

Uderzenie butelką wody nie zraniło Adriany, zraniło ją zawstydzenie i upokorzenie, po prostu ciągle do niej podchodzili

– wyjaśnił ojciec zmarłej 14-letniej Adriany.

Ojciec dziewczynki wyjaśnił w stacji ABC 7, że jego córka pomimo utraty przytomności została odprowadzona do gabinetu pielęgniarki zamiast wezwać karetkę pogotowia. Dodał również, że jego córka nigdy nie walczyła.

Trzy dziewczyny zostały oskarżone o napaść trzeciego stopnia, a czwarta o zakłócanie porządku publicznego, poinformował News 12 New Jersey.

Kurator szkoły Triantafillos Parlapanides powiedział, że policja nie została wezwana po ataku, powołując się na politykę szkoły.

Nie wierzę, że sporządzono raport policyjny. Zwykle po prostu zawieszamy. Jeśli rodzic chce wnieść oskarżenie, może to zrobić na policji. Nie zamierzamy podwójnie karać dziecka, gdy jest zawieszone, a następnie postawić zarzuty policyjne

– powiedział kurator szkoły Triantafillos Parlapanides.

Kuch był oburzony reakcją szkoły, nie do końca rozumie braku odpowiedniej reakcji na przemoc.

Dziecko zostało zaatakowane z bronią, a ich polityka nie polega na wzywaniu policji ani składaniu doniesień

– podkreślił zdruzgotany ojciec.

Czytaj więcej: Mołdawia zakazuje separatyzmu. Co dalej z Naddniestrzem?

Ojciec dziewczynki żąda sprawiedliwości

Na Facebooku Kuch zamieścił zdjęcia z ataku. Podkreślił, że sam musiał zabrać córkę na lokalny komisariat i pokazać obrażenia.

Te 4 dziewczyny zaplanowały i przeprowadziły atak. Jeśli oglądasz filmy, które mam, śmieją się, rozmawiając o tym, co zamierzają zrobić

– podkreślił Kuch.

Gdyby szkoła skontaktowała się z policją, złożyła raport i przeprowadziła dochodzenie, te filmy mogłyby zostać natychmiast odkryte

– wyjaśnił.

Chcę, żeby cały świat wiedział, co te zwierzęta zrobiły mojej córce. Nie zasnę, dopóki ich rodzina nie będzie musiała patrzeć, jak stają przed sędzią i przyznają się do winy

– podkreślił mężczyzna.

Kuch zażądał również odpowiedzialności od okręgu szkolnego Ocean County za nękanie i zastraszanie, które, jak mówi, Adriana cierpiała przez długi czas.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

nypost.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY