Organizacja pro-life pomaga matkom w ciąży. Działaczka lewicy oburzona

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Największy baner pro-life zniszczony

Baner fundacji "SMS do Nieba" / Fot. Twitter

Feministka, działaczka Partii Razem, Martyna Jałoszyńska wyraziła w mediach społecznościowych swoje oburzenie kampanią promującą akcję Fundacji Pro - Prawo do życia: "Ocalone.org".

Otoczyć wsparciem

Jak informowaliśmy kilka miesięcy temu, Fundacja Pro – Prawo do życia ruszyła z nową inicjatywą, ukierunkowaną na pomoc matkom w ciąży.

Jesteś w ciąży i nie wiesz, co robić? Chcesz z kimś o tym porozmawiać? Napisz do nas na czacie albo zadzwoń. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe. Jeśli potrzebujesz pomocy, pomożemy. Jeśli masz problemy, to pomożemy Ci je rozwiązać – czytamy na stronie fundacji.

Wolontariusze oferują szeroki zakres usług, poczynając od miłej i rzeczowej rozmowy, podzielenia się wiedzą praktyczną, a nawet kontaktem do sprawdzonych specjalistów tj. lekarzy, placówek pomocowych, czy też pomocy duchowej i psychologicznej.

To nie wszystko. Jak pokazuje przykład sprzed kilku tygodni, kobiety mogą też liczyć na pomoc materialną. Na początku listopada Fundacja Pro – Prawo do życia apelowała o wsparcie finansowe, które miało zostać przeznaczone dla pani Kamili.

Do naszej Fundacji zgłosiła się pani Kamila, która pilnie potrzebuje pomocy. Za kilkanaście dni urodzi się jej dziecko, a ona nie może liczyć na żadne wsparcie ze strony ojca oraz jakichkolwiek bliskich osób. Nie może pójść do pracy ze względu na nadchodzący poród i konieczność opieki nad niemowlęciem oraz starszymi dziećmi. Rozważała już nawet oddanie najmłodszego dziecka do adopcji. Musimy pomóc pani Kamili. Działamy w ramach naszego projektu Ocalone.org, którego celem jest pomoc potrzebującym kobietom w ciąży. Osoby takie jak pani Kamila są głównym celem organizacji aborcyjnych, które wyszukują kobiety w trudnej sytuacji życiowej i wywierają na nie presję, aby zamordowały swoje dziecko poprzez aborcję, co ma rzekomo stanowić najlepsze wyjście z problemów. Nie możemy na to pozwolić! – poinformowała Fundacja.

Lewica przeciw pomocy kobietom

Lewicowej działaczce nie spodobała się furgonetka z plakatem promującym akcję “Ocalone.org”, dzięki której takie kobiety, jak pani Kamila mogą otrzymać pomoc.

W Polskę ruszył kolejny projekt antyaborcyjonistów z Fundacji Pro – Prawo do Życia.

„Pomożemy ci” -> zmusimy do donoszenia ciąży ze śmiertelnymi wadami i urodzenia dziecka, które umrze chwilę później, a ciebie zostawi z traumą. Ale hej, przynajmniej powiemy, że byłaś dzielna – napisała Martyna Jałoszyńska.

Jak się więc okazuje, aborcjoniści wywierają nie tylko presję bezpośrednio na kobietach, aby zabijały swoje nienarodzone dzieci, ale także na organizacjach prowadzących pomoc, aby przestały to robić. A jeżeli nawet nie przestały, to aby ludzie przestali takie działania wspierać, choćby swoimi datkami, przez co wsparcie dla takich kobiet, jak wspomniana wyżej pani Kamila byłoby co najmniej mocno ograniczone. Pomoc kobietom niosą też inne organizacje pro-life, jak choćby Fundacja Małych Stópek czy Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY