Fundacja pro-life pomaga potrzebującym kobietom w ciąży. Każdy może wesprzeć

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Osoba nienarodzona

Osoba nienarodzona / Fot. Lifebeat Center

Fundacja Pro-Prawo do życia jakiś czas temu uruchomiła projekt Ocalone.org, mający za zadanie pomagać kobietom. Na początku listopada poinformowała o szczególnie pilnym przypadku.

Zobacz także: Czwarty wyrok Sądu Najwyższego uniewinniający działacza pro-life

Wbrew kłamliwej propagandzie aborterów, organizacje pro-life prężnie działają na rzecz wsparcia kobiet. Jednym z najbardziej znanych przykładów takich działań w Polsce jest Fundacja Małych Stópek. Swój wkład ma także Fundacja Pro-Prawo do życia.

Nasza Fundacja od lat, po cichu, bez nagłaśniania poszczególnych spraw, pomagała kobietom w trudnej sytuacji i kierowała rodziny do specjalistów, których wsparcia potrzebowały. Projekt Ocalone.org, w ramach którego teraz każdy może włączyć się w nasze działania, powstał, gdyż widzimy, jak bardzo dynamiczny jest rozwój organizacji aborcyjnych, w tym zorganizowanych grup przestępczych namawiających Polki do aborcji – podkreślono na stronie organizacji.

Jedną z ostatnich sytuacji, w której interweniuje fundacja, jest sprawa matki kilkorga dzieci.

Do naszej Fundacji zgłosiła się pani Kamila, która pilnie potrzebuje pomocy. Za kilkanaście dni urodzi się jej dziecko, a ona nie może liczyć na żadne wsparcie ze strony ojca oraz jakichkolwiek bliskich osób. Nie może pójść do pracy ze względu na nadchodzący poród i konieczność opieki nad niemowlęciem oraz starszymi dziećmi. Rozważała już nawet oddanie najmłodszego dziecka do adopcji. Musimy pomóc pani Kamili. Działamy w ramach naszego projektu Ocalone.org, którego celem jest pomoc potrzebującym kobietom w ciąży. Osoby takie jak pani Kamila są głównym celem organizacji aborcyjnych, które wyszukują kobiety w trudnej sytuacji życiowej i wywierają na nie presję, aby zamordowały swoje dziecko poprzez aborcję, co ma rzekomo stanowić najlepsze wyjście z problemów. Nie możemy na to pozwolić! – poinformowała Fundacja.

Każdy może wesprzeć te działania.

Z rzeczy materialnych na chwilę obecną szczególnie potrzebne są m.in.:

– pakiet porodowy do szpitala (ok. 150 zł)
– podstawowe ubranka dla noworodka (ok. 200 zł)
– ubrania na jesień i zimę, kombinezon, śpiworek itp. (ok. 300 zł)
– pościel dla maluszka (ok. 100 zł)
– zapas pieluszek (ok. 250 zł)
– wózek niemowlęcy (ok. 500 zł)

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

stronazycia.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY