Fundacja Pro-Prawo do życia z nową ofertą. Kobiety w ciąży bez obaw mogą prosić o pomoc

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kobiety w stanie błogosławionym

Kobiety w stanie błogosławionym / Fot. PAP/Aleksander Koźmiński. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Fundacja Pro-Prawo do Życia od lat po cichu, bez nagłaśniania poszczególnych spraw, pomagała kobietom w trudnej sytuacji, ratowała dzieci przed śmiercią w wyniku aborcji, kierowała rodziny do specjalistów, których wsparcia potrzebowały.
  • Od wielu lat działacze fundacji Pro-Prawo do życia są zaangażowani w walkę o nienarodzone dzieci.
  • Tym razem zaoferowana została pomoc dla kobiet w ciąży, które są w trudnej sytuacji życiowej.
  • Młode matki bez obaw mogą odnaleźć poradę psychiczną oraz techniczną z zakresu kontaktów do specjalistów.
  • W ten sposób fundacja chce uchronić jak najwięcej dzieci w łonie matki od śmierci.
  • Zobacz także: “Pływający Bayraktar” czyli turecka jednostka bezzałogowa

Fundacja Pro-Prawo do życia postanowiła uruchomić program pomocy matkom w ciąży, które przechodzą przez trudny okres. Kobiety mogą się zgłaszać do wolontariuszy na stronie ocalone.org, gdzie możliwa jest rozmowa oraz oferowana pomoc. Obrońcy życia chcą uchronić zdesperowane matki przed podjęciem najgorszej decyzji tj. o zabiciu własnego dziecka.

Jesteś w ciąży i nie wiesz, co robić? Chcesz z kimś o tym porozmawiać? Napisz do nas na czacie albo zadzwoń. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe. Jeśli potrzebujesz pomocy, pomożemy. Jeśli masz problemy, to pomożemy Ci je rozwiązać

– czytamy na stronie fundacji.

Wolontariusze oferują szeroki zakres usług, poczynając od miłej i rzeczowej rozmowy, podzielenia się wiedzą praktyczną, a nawet kontaktem do sprawdzonych specjalistów tj. lekarzy, placówek pomocowych, czy też pomocy duchowej i psychologicznej.

Wolontariusze zapraszają wszystkie chętne osoby do kontaktu, a ludzi dobrej woli zachęcona do udzielania wsparcia finansowego fundacji. Podkreślono, że pomoc kobietom w ciąży wiąże się również z kosztami.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

stronazycia.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY