Czy to Matrix? Niebezpieczna wizja globalistów

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Globaliści chcą zawłaszczyć funkcję matek

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Toutube

Kilka dni temu Haszem Al-Ghaili zaprezentował światu przerażającą wizję ludzkości. Pokazał on "fabrykę dzieci", która będzie się składać z tysięcy sztucznych macic EctoLife. Pod pozorem troski o matki i dzieci, naukowcy i globaliści chcą wprowadzić nowy porządek, który doprowadzi do zniewolenia ludzi.
  • Jeszcze pod koniec 2021 r. znany wszystkim biznesmen i innowator Elon Musk wyraził zaniepokojenie spadkiem liczby urodzeń na świecie.
  • Naprzeciw tym troskom, wychodzą naukowcy, którzy pracują nad sztucznymi macicami.
  • Z kolei Haszem Al-Ghaili przedstawił ostatnio koncepcję EctoLife, która wskazuje jak będzie wykorzystywana ta technologia.
  • W “fabrykach dzieci” mają być poprzez in vitro “hodowane” nienarodzone dzieci, które będą przeznaczone m.in. dla bezpłodnych par.
  • Zobacz także: Witamina D może zniwelować ryzyko Alzheimera. Zaskakujące wyniki badań

Pod koniec 2021 r. Elon Musk napisał na Twitterze o swoich obawach związanych z końcem ludzkości.

Powinniśmy bardziej martwić się spadkiem liczby ludności… Jeśli nie ma wystarczającej liczby ludzi na Ziemi, to na pewno nie wystarczy na Marsa

– stwierdził wówczas Elon Musk.

Wypowiedzi Muska sprawiły, że spadający wskaźnik urodzeń na świecie znalazł się na pierwszym planie świadomości społecznej.

Od prawie wieku współczynnik dzietności spada na całym świecie. Rezultatem jest to, co naukowcy opisują jako światowy kryzys bezpłodności. Ale na horyzoncie pojawia się rozwiązanie tj. sztuczne macice.

Czytaj więcej: Dziewiąty pakiet sankcji przeciwko Rosji. Borrell: “Brak obecnie porozumienia”

Naukowcy prężnie pracują nad sztucznymi macicami

W 2017 roku naukowcy stworzyli “BioBag”, który funkcjonował jako sztuczna macica i wykorzystali go do wyhodowania małego baranka. Teraz ujawniono nową koncepcję pokazującą, jak to samo można zrobić dla ludzi. W niedawno opublikowanym materiale filmowym Haszem Al-Ghaili pokazuje, jak może wyglądać poród jutro. W szczególności stworzył sztuczną macicę o nazwie EctoLife.

W ekskluzywnym wywiadzie dla Science and Stuff Al-Ghaili mówi, że jego zdaniem koncepcja EctoLife może pewnego dnia zastąpić tradycyjny poród. Powiedział, że w ten sposób społeczeństwo będzie w końcu w stanie zaspokoić potrzeby rodziców, którzy są zmęczeni czekaniem na odpowiedź agencji adopcyjnej oraz tych, którzy martwią się komplikacjami ciąży. Jego zdaniem “fabryki dzieci” mają pozwolić ludzkości na pokonanie bezpłodności.

Inwestor technologiczny Sahil Lavigna odpowiadając na wpis Muska był wręcz podekscytowany wizją “produkcji” ludzkości, stwierdzając że sztuczne macice będą tańszą i bardziej dostępną metodą “płodzenia” dzieci. Jak się okazuje słowa najbogatszego człowieka na ziemi były również inspiracją dla samego Haszema Al-Ghailiego.

Fabryka do produkcji ludzi EctoLife! Wczoraj Hashem Al-Ghaili udostępnił projekt tworzenia pierwszej na świecie fabryki sztucznych macic. Mówi o tym cały świat. Ma być to rozwiązanie problemu zwiększającej się niepłodności. Stan nauki już nam na to pozwala. Etyka chyba nie

– napisał na Twitterze dr Maciej Kawecki.

Według Al-Ghailiego, koncepcja sztucznego łona EctoLife zmieniłaby życie wielu osób, które walczą o poczęcie.

To idealne rozwiązanie dla kobiet, które miały chirurgicznie usuniętą macicę z powodu raka lub innych powikłań. Może również pomóc rozwiązać problemy wynikające z niskiej liczby plemników

– stwierdził Haszem Al-Ghaili.

Czytaj więcej: Klinika “Budzik” w Warszawie. Otwarcia dokonał Zbigniew Ziobro

Miliony dzieci poczętych przez in vitro

BioBag 2017 był ogromnym przełomem w technologii sztucznej macicy. Naukowcy stojący za pracą hodowali osiem płodowych jagniąt przez 105 do 120 dni – mniej więcej tyle samo, co ludzkie płody w 22 do 24 tygodniu ciąży. Następnie w marcu 2021 r. osiągnięto kolejny kamień milowy. Izraelskim naukowcom udało się hodować embriony myszy przez okres do jedenastu dni w sztucznych macicy.

Podobne spojrzenie na koncepcję EctoLife podzielają inni naukowcy jak na przykład Elizabeth Chloe Romanis, zajmująca się etyką społeczną i polityczną w czasopiśmie BMJ’s Journal of Medical Ethics.

Wydaje się prawdopodobne, że dzieli nas tylko kilka lat od testowania sztucznych macic na ludziach

– stwierdziła Elizabeth Chloe Romanis.

Tymczasem dr Carlo Bulletti, profesor nadzwyczajny na Wydziale Położnictwa, Ginekologii i Nauk Rozrodu Uniwersytetu Yale uważa, że ​​w pełni funkcjonująca sztuczna macica może zostać zrealizowana w ciągu najbliższych 10 lat.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

legaartis.pl, twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY