Przepychanki po meczu Mistrzostw Świata. Przedstawiciel FIFA uderzony łokciem

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Mistrzostwa Świata FIFA 2022 - Grupa H Ghana vs Urugwaj

Mistrzostwa Świata FIFA 2022 - Grupa H Ghana vs Urugwaj / Fot. PAP/EPA/Tolga Bozoglu. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Jose Maria Gimenez, piłkarz Urugwaju, po ostatnim meczu swojej reprezentacji w fazie grupowej, nie krył emocji. W trakcie przepychanek miał uderzyć łokciem przedstawiciela FIFA. Prawdopodobnie spotka go za to kara.

Zobacz także: Japońscy kibice robią furorę na Mundialu. “Wciąż zwracają na siebie uwagę”

Po spotkaniu piłkarze Urugwaju z jednej strony byli rozgoryczeni odpadnięciem swojej reprezentacji z Mistrzostw Świata. Z drugiej mieli żal do sędziego o niektóre decyzje. Atmosfera była gorąca.

Do akcji wkroczyli przedstawiciele FIFA, którzy chcieli zaprowadzić ład na murawie. Wtedy jeden z nich został uderzony łokciem przez Jose Marię Gimeneza.

Gimenez zaatakował dyrektora rozgrywek FIFA. Uderzył go i natychmiast znieważył w bardzo poważny sposób. Kara będzie historyczna – ocenił dziennikarz Alexis Maria Martin-Tamayo Blazquez.

Inaczej sprawę widzi urugwajski sportowiec, Luis Suarez.

Po zakończeniu meczu chciałem pocałować żonę i dzieci, a ludzie z FIFA interweniowali, mówiąc mi, że nie mogę tego zrobić, podczas gdy francuscy zawodnicy robili wcześniej to samo. Zastanawiasz się, dlaczego zawsze ścigają Urugwaj? Cóż, taka jest FIFA – powiedział.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter, sport.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY