Skandaliczna wypowiedź rzecznik Białego Domu. Jej zdaniem obrońcy życia nie są prześladowani

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Rzecznik Białęgo Domu kłamie ws. aktywistów pro life

Rzecznik Białego Domu Karine Jean-Pierre / Fot. PAP/EPA/Leigh Vogel. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Aktywistka LGBT Karine Jean-Pierre, która pełni funkcję sekretarza prasowego w administracji Joe Bidena, wygłosiła skandaliczne oświadczenie na temat represji politycznych prowadzonych przeciwko działaczom pro-life.

Od kilku tygodni fanatycznie proaborcyjny rząd Joe Bidena prowadzi bezwzględną akcję przeciwko działaczom pro-life, z których już 26 zostało pojmanych w brutalnych akcjach FBI i umieszczonych za kratami, gdzie grozi się im pozbawieniem wolności i wysokimi grzywnami. Jednocześnie ta sama władza konsekwentnie ignoruje liczne ataki na katolickie świątynie, przychodnie i organizacje pro-life oraz samych obrońców życia.

Czytaj więcej: Rzecznik Praw Obywatelskich chce unieważnienia wyroku skazującego z czasów PRL

Ignorancja rzecznik Białego Domu

Biały Dom, ustami swojej rzecznik Karine Jean-Pierre, odniósł się nareszcie do prześladowań środowiska pro-life, a jego stanowisko zdumiewa swoją bezczelnością. Obecny na sali reporter przywołał słowa Donalda Trumpa, który wziął w obronę działaczy pro-life i potępił bezprawne działania rządu federalnego.

Oczywiście jest to nieprawda. To fałsz. To kłamstwo

– odpowiedziała rzecznik Białego Domu Karine Jean-Pierre.

Reporter nie dał za wygraną i zauważył, że aktywiści pro-life byli prześladowani, podczas gdy atakowane są ośrodki ciążowe. Przedstawicielka administracji Bidena, zadeklarowana lesbijka i wyznawczyni neomarksistowskich ideologii LGBT i BLM, nie była jednak zainteresowana dalszym komentowaniem stanowiska rządu i odmówiła odpowiedzi.

Gdyby jakiekolwiek inne państwo wypuściło coś takiego, to Departament Stanu i ONZ nazwałyby to zamachem stanu

– zauważył Michael Cernovich.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

lifesitenews.com, pch24.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY