USA. Ogromny wzrost amputacji piersi u dziewczynek

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
LGBT

LGBT / Fot. Unsplash/Sharon McCutcheon

Niepokojące dane na temat okaleczania dzieci przez zwyrodniałych przedstawicieli zawodu lekarskiego ujawnił liberalny dziennik New York Times.

Jedna z klinik medycyny plastycznej, które zechciały odpowiedzieć na pytanie nowojorskiej gazety przyznała, że w stosunku do roku 2013, gdy wykonano 5 operacji usunięcia piersi u nieletnich, w roku 2019 było to już 70. Oznacza to wzrost o prawie 1300 procent, a to tylko jedno z wielu miejsc, które przeprowadzają przerażające eksperymenty w imię ideologii LGBT.

Jak zauważa NYT, nie ma oficjalnych danych co do liczby tych okaleczeń, ale te udostępnione dobrowolnie przez placówki medyczne mówią same za siebie.

Trudno byłoby mi uczciwie wskazać inną dziedzinę, w której liczby eksplodowały w ten sposób 

– podkreślił dr Karen Yokoo.

Czytaj więcej: Wybory prezydenckie w Brazylii. Pierwsza tura dla byłego podejrzanego o korupcję

NYT pochwala kliniki za działania zgodne z LGBT

Liberalny dziennik nie potępia oczywiście działania tych zbrodniczych miejsc, wręcz przeciwnie – określa je wiodącymi genderowymi klinikami pediatrycznymi. Placówki te odnotowują ponoć coraz większe kolejki dziewcząt, które zapłacić za dobrowolne okaleczenie.

Ideologia gender zbiera w ten sposób swoje mroczne żniwo, a jej propaganda obejmuje coraz większą liczbę osób nieletnich. Wedle danych za rok 2020 jako osoby transpłciowe identyfikowało się już 700 osób z grupy młodzieży do 25 roku życia.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

lifesitenews.com, pch24.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY