Mocne oświadczenie rosyjskich radnych. “Żądamy ustąpienia Putina”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Władimir Putin

Władimir Putin na obchodach Dnia Zwycięstwa. / fot. PAP/EPA/MIKHAIL METZEL / KREMLIN POOL / SPUTNIK Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

W Rosji rośnie niezadowolenie z decyzji podejmowanych przez prezydenta Władimira Putina. Radni kilkunastu dzielnic Moskwy i Petersburga złożyli oświadczenie, w którym żądają ustąpienia swojego przywódcy.

Radni kilkunastu dzielnic Moskwy i Petersburga podpisali wspólne oświadczenie, w którym domagają się ustąpienia Władimira Putina. 

My, deputowani miejscy Rosji, uważamy, że działania prezydenta V. W. Putina są szkodliwe dla przyszłości Rosji i jej obywateli. Żądamy ustąpienia Władimira Putina z funkcji prezydenta Federacji Rosyjskiej!

– czytamy w oświadczeniu rosyjskich deputowanych.

W związku z planami złożenia oświadczenia wobec radnych rosyjskie służby podejmowały już działania.

Czytaj więcej: Dużo wniosków o dodatek węglowy, lecz pieniędzy brak

Szalona kontrofensywa Ukraińców

Trwa ukraińska kontrofensywa, w wyniku której między innymi wyzwolono spod rosyjskiej okupacji strategicznie położone miasto Izium. Nieoficjalne informacje mówią o panicznej ucieczce Rosjan, a także o walkach na słynnym lotnisku w Doniecku i ucieczce lidera donieckich separatystów Denisa Puszylina.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

tysol.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY