Ohio: Imigrant zgwałcił 10-latkę. Okazał się być partnerem jej matki

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Gwałciciel 10-latki partnerem jej matki

Gerson Fuentes oskarżony o gwałt na 10-latce / Fot. Twitter

W przypadku 10-letniej dziewczynki zgwałconej w Ohio i wywiezionej do Indiany na aborcję pojawiły się nowe informacje, które rodzą nowe pytania o przyczyny tragedii.
  • W sprawie zgwałconej 10-latki z Ohio, na jaw wychodzą nowe fakty.
  • Sprawcą okazał się być 27-letni imigrant Gerson Feuntes.
  • Ponadto mężczyzna jest partnerem matki swojej ofiary, który przyznał się do jej dwukrotnego zgwałcenia.
  • Matka dziewczynki starała się bronić partnera przed oczami telewizji, oskarżając media o powielanie kłamstw.
  • Zobacz także: Premier Czech: Nie polegamy na innych. Sami zaopatrujemy się w gaz na zimę

1 lipca serwis Indianapolis Star poinformował, że trzy dni po wydaniu przez Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych orzeczenia w sprawie Dobbs przeciwko Jackson Women’s Health Organization uchylającej sprawę Roe przeciwko Wade, Dr. Caitlin Bernard, położnik-ginekolog z Indianapolis, odebrała telefon od kolegi, lekarza zajmującego się molestowaniem dzieci z Ohio.

Kilka godzin po decyzji Sądu Najwyższego stan Buckeye zakazał aborcji po sześciu tygodniach. Ginekolog przyjęła 10-letnią pacjentkę, która była w szóstym tygodniu ciąży.

Wielu kwestionowało tę historię z powodu braku szczegółów, publicznie dostępnych dowodów potwierdzających i historii poparcia dr. Bernard w sprawie aborcji, ale 13 lipca władze potwierdziły, te rewelacje. Zatrzymano i oskarżono 27-letniego Gersona Fuentesa o dokonanie brutalnego przestępstwa. Przyznał się do dwukrotnego zgwałcenia dziewczynki za co grozi mu kara dożywocia.

Po tych wiadomościach, US Immigration & Customs Enforcement potwierdziło Fox News, że Fuentes jest nielegalnie przebywającym w Stanach Zjednoczonych obywatelem Gwatemali i że agencja umieściła go na liście w celu ewentualnej deportacji. Konserwatyści twierdzą, że to odkrycie sprawia, że ​​słabe bezpieczeństwo granic rządu federalnego i luźne egzekwowanie przepisów imigracyjnych są częściowo odpowiedzialne takie tragiczne historie.

Czytaj więcej: Międzynarodowa kooperacja służb. Złapano grupę przemytników imigrantów

Matka chroni gwałciciela swojej córki

Matka ofiary przyznała w rozmowie z reporterką Telemundo Marią Vargas-Pion, że z jej córką jest wszystko w porządku. Jej zdaniem media kłamią ws. jej partnera 27-letniego Fuentesa.

Stacja Telmundo poinformowała, że 27-letni pedofil jest partnerem matki pokrzywdzonego dziecka. Sąsiedzi oraz inni świadkowie potwierdzili, że są oni parą, którzy są stałymi bywalcami jednego z klubów nocnych.

Chociaż wiele pozostaje nieznanych w tej sprawie, obserwatorzy sugerują, że odkrycie to rodzi pytanie, czy dziewczynka została faktycznie zabrana do Indiany w celu aborcji, aby uniknąć zidentyfikowania chłopaka matki jako gwałciciela. Prokurator generalny Ohio David Yost utrzymuje, że stanowe prawo dotyczące bicia serca dałoby lekarzom swobodę decydowania, że aborcja była konieczna z medycznego punktu widzenia ze względu na wiek dziewczynki.

Dlaczego dziecko pozostało w gospodarstwie domowym przez pełne dwa tygodnie po zgłoszeniu gwałtu?O jakich innych okropnościach dowiemy się, zanim ta historia zostanie w pełni opowiedziana?

– zauważył Jorge Bonilla z Media Research Center.

Obrońcy aborcji od dawna odwołują się do historii o nieletnich ciężarnych i ciążach będących wynikiem gwałtu, aby wywołać emocjonalny dyskomfort w związku z perspektywą zakazu aborcji, podczas gdy zwolennicy aborcji nadal podkreślają, że okoliczności poczęcia nie zmieniają niewinności ani człowieczeństwa nienarodzonego dziecka, a zatem społeczeństwo musi zrób wszystko, aby traktować zarówno matkę, jak i dziecko ze współczuciem.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

lifesitenews.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY