Hit Twittera. Kucharka z pistoletem odparła agresywnego napastnika [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
pistolet

pistolet / Fot. Wikipedia Commons/ St. Louis Circuit Attorney's Office

Na nagraniu widać jak napastnik, do którego kucharka mierzy z broni palnej, od razu wycofuje się i, rzucając na odchodnym jeszcze kilka słów, znika z obiektywu kamery.

Nagranie z restauracji, na którym kucharka broni się przed napastnikiem, stało się hitem internetu. „Uzbrojone społeczeństwo to bardziej uprzejme społeczeństwo” – skomentował je znany publicysta dr Taylor Marshall.

Ciemnoskóry agresor uderzył w twarz jedną z kucharek. Tuż po tym jej koleżanka wyjęła spod fartucha pistolet. Stawiający się jegomość na widok mierzącej do niego kobiety wycofał się.

Portal Polonia Christiana wyróżnił kilka komentarzy. Użytkownik Rob Raider na przykład napisał:

„Dziki, dziki Zachód” z filmów/telewizji to hollywodzka fikcja. Przemoc w czasach amerykańskiego Starego Zachodu była w rzeczywistości znacznie niższa niż obecnie w dużych miastach, takich jak Detroit i Chicago. Powodów jest wiele. Jednym z powodów jest to, że „uzbrojone społeczeństwo to bardziej uprzejme społeczeństwo“.

Inny internauta, podpisany jako Texas Son, zauważył:

Broń w ręku jest lepsza niż policja w telefonie!!

Wydarzenie to warto porównać ze strzelaniną w Kopenhadze, gdzie korzystanie z podstawowego prawa każdego człowieka do noszenia przy sobie broni palnej jest utrudniane przez duński rząd.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

PCh24

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY