Kopenhaga: Strzelanina w centrum handlowym. Trzy osoby nie żyją [WIDEO]

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Centrum handlowe w Kopenhadze

Centrum handlowe w Kopenhadze / Fot. PAP. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Na konferencji prasowej w poniedziałek rano szef kopenhaskiej policji Soren Thomassen powiedział, że ofiarami są „mężczyzna po czterdziestce i dwoje młodych ludzi”.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w Field’s, centrum handlowym w stolicy Danii. Młody mężczyzny wszedł do obiektu, po czym zaczął strzelać do znajdujących się w nim ludzi. Na miejscu zginęły trzy osoby; kolejne trzy walczą o życie w szpitalu. Nagrania zamieszczone w internecie przez świadków pokazują ludzi biegających po centrum handlowym oraz ciężko uzbrojonych funkcjonariuszy organów ścigania.

Na konferencji prasowej w poniedziałek rano szef kopenhaskiej policji Soren Thomassen powiedział, że ofiarami są „mężczyzna po czterdziestce i dwoje młodych ludzi”. Zgodnie ze słowami Thomassena w związku ze strzelaniną został aresztowany młody Duńczyk i obecnie jest on jedynym podejrzanym.

Jesteśmy przekonani, że aresztowany 22-letni podejrzany był strzelcem, miał przy sobie karabin i amunicję.

W stolicy Danii i na jej przedmieściach działa wiele grup przestępczych. Niestety rząd rozbraja przestrzegających prawa Duńczyków. Gdyby nie ten fakt, może nie byłoby tyle postrzelonych osób, a agresor zostałby powstrzymany szybciej.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Do Rzeczy

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY