Akcje Disneya spadły o 50 proc. CitizenGO zachęca do dalszego bojkotu

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
bajka disney dla dzieci

Bajka Disney dla dzieci promuje chorą ideologię / fot. twtter

Ostatni film czyli Buzz Astral, w którym promowany jest grzech sodomski, zarobił 51,7 mln. Produkcja okazała się kompletną klapą.

Jak pisaliśmy wiele razy, Disney jest narzędziem kulturowej rewolucji. Produkowane przez nich animacje i zabawki uderzają w dziecięcą niewinność, i promują szalone ideologie, dewiacje, grzech i pogaństwo. Firma ta zasłynęła również z chęci finansowania mordowania osób nienarodzonych, oraz kastracji swoich pracowników.

Nic dziwnego więc że nawet dotychczasowi konsumenci odwrócili się od korporacji. Dla porównania: przedstawiający dwie osoby tej samej płci zajmujące się dzieckiem oraz postać której wygląd i nazwa sugerowały promowanie genderyzmu film animowany Toy Story 4 przyniósł 120 mln dolarów dochodów. Ostatni film czyli Buzz Astral, w którym promowany jest grzech sodomski, zarobił 51,7 mln. Co więcej, wpływy z drugiego weekendu sprzedaży biletów spadły jeszcze o 65%. Produkcja okazała się kompletną klapą.

Firmie nie pomogło podejście do konsumenta. Aktor dubbingujący tytułową postać, Chris Evans, uważa, że ci z nas, którzy nie są pogodzenia z taką indoktrynacją są “idiotami”.

Społeczność CitizenGO zachęca do dalszego bojkotowania produkcji Disneya, i podpisania petycji:

Prosimy, podpiszcie deklarację TERAZ, aby wysłać jasne przesłanie do firmy Disney — przestańcie promować polityczny aktywizm radykalnej lewicy oraz agendę LGBTQ+ lub stracicie nasze pieniądze na długo.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY