Disney atakuje dzieci! Połowa bajkowych bohaterów będzie homoseksualna

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Disney wprowadza inżynierię światopoglądową do swoich bajek

Disney wprowadza propagandę LGBT / Fot. Twitter

Szefowa wytwórni Disney Karey Burke, odpowiedzialna za treści, zapowiedziała w czasie telekonferencji z pracownikami, że firma podnosi poprzeczkę w kwestii polityki płci. Do końca roku przynajmniej połowa wszystkich bohaterów w produkcjach Disneya będzie należała do środowisk LGBT lub mniejszości rasowych.
  • Zagraniczne media dotarły do nagrań ze spotkania osób reprezentujących Disneya
  • Jedna z wysoko postawionych kobiet Karey Burke stwierdziła, że w bajkach powinny się znaleźć elementy queer
  • Jako argument przytoczyła, że dwójka jej dzieci jest transeksualna oraz panseksualna
  • Wśród pracowników Disneya nastąpił podział światopoglądowy i część z nich protestuje przeciwko wdrażaniu demoralizujących postaci
  • Prezes Disneya Bob Chapek przepraszał instytucje LGBT oraz obiecał, że przywróci scenę z dwoma całującymi się kobietami w jednej z najnowszych produkcji
  • Zobacz także: Skarga działacza LGBT na chrześcijańską piekarnię odrzucona przez Trybunał w Strasburgu

Nagranie wideo ze spotkania wyciekły do konserwatywnego dziennikarza Christophera Rufo z Manhattan Institute’s City Journal, który jako pierwszy ujawnił je w sieci.

Disney zamierza promować LGBT

Jestem tu jako matka dwojga dzieci queer, a właściwie jednego dziecka transseksualnego i jednego panseksualnego

– tłumaczyła Karey Burke z Disneya.

Podczas wideorozmowy z całą firmą prezes ds. rozrywki w Disneyu wskazywała, że firma musi zrobić więcej, być bardziej inkluzywna.

Szefowa Disneya ds. różnorodności i integracji Vivian Ware  podkreśliła, że w disneyowskich parkach rozrywki, obsługa nie zwraca się już do młodych gości jako chłopców i dziewcząt, ale jako marzycieli i przyjaciół.

Seksualne przebudzenie Disneya

Amerykańska korporacja filmowa szczyci się implikowaniem postaci i wątków LGBT w swoich produkcjach, twierdząc, że nie budzi to sprzeciwu wśród pracowników.

Jak zauważa “Daily Mail” tzw. seksualne przebudzenie Disneya może być wynikiem rebrandingu. Homoseksualnych motywów w animacjach i filmach wytwórni będzie przybywać. Dla przykładu – Le Fou, nieporadny pomocnik w “Pięknej i Bestii”, ma być pierwszą postacią otwarcie gejowską.

Warto zauważyć, że niektórzy pracownicy firmy otwarcie protestują przeciwko ustawie wprowadzonej przez władze Florydy, która zakazuje edukacji seksualnej w sposób nie odpowiedni do wieku.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Prezes Disneya przeprasza LGBT

Później także prezes Disneya Bob Chapek obiecał, że będzie walczył o obalenie prawa i przeprosił społeczność LGBTQIA za to, że nie wykazywał większego zaangażowania w walce o tzw. równe prawa. Tego samego dnia firma ogłosiła, że przywróci scenę pocałunku między dwiema kobietami w filmie “Astral”, który ma powstać jako kontynuacja popularnej serii “Toy Story”.

Na ile to tylko zapowiedzi, a na ile realne plany, okaże się w najbliższych miesiącach. Warto jednak przypomnieć, że “Forbes” jeszcze w 2021 r. ironizował, pytając kiedy Disney zamierza wprowadzić swoją pierwszą homoseksualną postać.

tvp.info, dailymail.co.uk

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY