Promują Dmowskiego na ulicach mazowieckich miast. To odpowiedź na działania warszawskich radnych

WAŻNE
Dodano   8
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kampania promująca Romana Dmowskiego.

Kampania promująca Romana Dmowskiego. / Fot. Patriotyczne Siedlce.

Od kilku tygodni Stowarzyszenie Patriotyczne Siedlce prowadzi akcję promującą Romana Dmowskiego. Jej efekty można widzieć na ulicach mazowieckich miast.

Zobacz także: Niespotykana decyzja Facebooka. Proaborterzy oznaczeni jako grupa terrorystyczna

W ramach kampanii zostało zrealizowane 12 pokazów wcześniej przygotowanych spotów o zasługach Dmowskiego w walce o niepodległość, Jego działalności publicystycznej oraz politycznej, jako przywódcy Narodowej Demokracji. Spoty były prezentowane w kilku miastach Mazowsza – w tym Warszawie, Siedlcach, Legionowie, Pułtusku, Otwocku, Pruszkowie, Serocku oraz podczas wydarzeń takich jak piknik po Marszu Życia i Rodziny w Płocku czy zlocie motocyklowym Moto Antoni w Woli Kiełpińskiej. Na ulicach wielu mazowieckich miast można było także zobaczyć także mobilną platformę, zawierającą banery promujące Dmowskiego.

Pomysł zrodził się w momencie, kiedy do Rady Warszawy wpłynął wniosek o zmianę nazwy ronda w centrum stolicy z im. Dmowskiego na rondo Praw Kobiet. Liczne wypowiedzi osób popierających ten pomysł wskazywały, że nie mają one elementarnej wiedzy o życiu i działalności tego wybitnego Ojca Niepodległości – podkreśla Sebastian Sikora, rzecznik prasowy Rot Marszu Niepodległości.

Akcja mogła zostać zrealizowana dzięki dofinansowaniu jakie Patriotyczne Siedlce otrzymały z Funduszu Patriotycznego. Do pomocy w kampanii siedleckim kolegom włączyli się ponadto działacze Rot Marszu Niepodległości oraz Straży Narodowej, pomagając w zakresie logistycznym oraz w zabezpieczeniu pikiet.

Pokazy spotów spotkały się z pozytywnym odbiorom i zainteresowaniem, przez co do Stowarzyszenia wpływały zapytania o ich prezentację w innych miejscowościach. Wszyscy, którzy chcieliby się z nimi zapoznać, mają ku temu możliwość odwiedzając kanał Mediów Narodowych – zwrócił uwagę Sikora.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY