Historyk demaskuje żydowskie kłamstwa o Holocauście. Polska nie pierwszą ofiarą

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Izraelskie flagi.

Izraelskie flagi. / Fot. Pixabay

Historyk dr Leszek Pietrzak w swoim najnowszym filmie opublikowanym na kanale "Zakazane Historie" na You Tube opowiedział kulisy powstania "przedsiębiorstwa Holocaust".
  • Termin “przedsiębiorstwo Holocaust” stworzył prof. Norman Finkelstein, amerykański politolog i historyk żydowskiego pochodzenia, syn ocalałych z Holocaustu obywateli polskich narodowości żydowskiej. Pod takim tytułem wydał na początku XXI wieku książkę o tymże zjawisku.
  • Po tym, jak Niemcy zakończyły wypłacanie odszkodowań ofiarom Holocaustu, organizacje żydowskie zaatakowały Szwajcarię, a następnie Polskę.
  • USA i amerykańskie organizacje żydowskie były obojętne na krzyk europejskich Żydów podczas Holocaustu. M.in. w 1939 roku USA odmówiło przyjęcia niemal tysiąca żydowskich uchodźców, którzy drogą morską uciekli z Europy. Władze amerykańskie zignorowały też raporty Jana Karskiego i Witolda Pileckiego, alarmujące o Holocauście.
  • Zobacz także: 156 lat temu polscy Sybiracy walczyli z Rosją w Powstaniu Zabajkalskim

Jak powstało “przedsiębiorstwo Holocaust”?

Warto przypomnieć, że termin “przedsiębiorstwo Holocaust” stworzył prof. Norman Finkelstein, amerykański politolog i historyk żydowskiego pochodzenia, syn ocalałych z Holocaustu obywateli polskich narodowości żydowskiej. Pod takim tytułem wydał na początku XXI wieku książkę o tymże zjawisku.

Finkelstein pokazał w niej jasno, że Holocaust interpretowany jest przez środowiska żydowskie w taki sposób, aby kolejne narody mogły być jego współsprawcami i, aby móc wyłudzić od nich odszkodowania – podkreślił dr Pietrzak.

Polski historyk w swoim filmie przypomniał chronologicznie, jak przebiegał ten proces. Zwróci uwagę, że po tym, jak Niemcy zakończyły wypłacanie odszkodowań ofiarom Holocaustu, organizacje żydowskie zaatakowały Szwajcarię, a następnie Polskę.

Najpierw, jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się publikacje historyczne i prasowe, mówiące o tym, że Polacy jako naród tradycyjnie antysemicki aktywnie brali udział w Holocauście, mordując Żydów i grabiąc ich mienie. Ten temat był następnie powielany przez organizacje żydowskie. Dopiero po tej kampanii propagandowej Światowy Kongres Żydów skierował w 2001 roku do sądu w Nowym Jorku pozew przeciwko polskiemu państwu o odszkodowanie – przypomniał.

Więcej szczegółów w filmie dr. Leszka Pietrzaka:

Kampania przeciw Polsce

O tym, że organizacje żydowskie próbują wyłudzić od Polski pieniądze, alarmowało Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, m.in. w kampanii “Nie dla roszczeń”.

Przypominano także, że USA i amerykańskie organizacje żydowskie były obojętne na krzyk europejskich Żydów podczas Holocaustu. M.in. w 1939 roku USA odmówiło przyjęcia niemal tysiąca żydowskich uchodźców, którzy drogą morską uciekli z Europy. Władze amerykańskie zignorowały też raporty Jana Karskiego i Witolda Pileckiego, alarmujące o Holocauście. Wbrew kłamstwom “przedsiębiorstwa Holocaust”, Polacy byli ofiarami niemieckiej agresji, które alarmowały o dokonywanych zbrodniach, niestety bezskutecznie.

Kto kolaborował przy Holocauście?

Jaki kraj, po wyłudzeniu pieniędzy od Szwajcarii i Polski może stać się kolejnym celem “przedsiębiorstwa Holocaust”? W sytuacji, gdy tak mocno próbuje się wmówić Polakom współodpowiedzialność za Holocaust, mało wspomina się o współudziale choćby Ukraińców.

W końcu 8 maja bodajże 1943 r. przybyli Niemcy, przy pomocy pozostających w ich służbie Ukraińców zlikwidowali istniejący od około roku obóz w ten sposób, że wybrawszy zdrowszych Żydów pieszo popędzili ich do Niedzwicy [Niedrzwicy], a stamtąd koleją wywieźli do różnych obozów, a pozostałych przeważnie chorych starców, kobiety i dzieci wystrzelano z karabinów maszynowych na kirkucie i tam w dołach pogrzebano. Według wskazań świadków grzebiących te trupy szacowana ilość takich ofiar wynosiła wówczas 150-600 dorosłych i dzieci. Te ostatnie zwłaszcza Ukraińcy pomordowali siekierami – zapisano w decyzji z kwietnia 1970 r. umorzeniu śledztwa w sprawie morderstwa popełnionych przez funkcjonariuszy hitlerowskich na terenie żydowskiego obozu pracy w Bełżycach, cytowanej przez portal zapomniane.org.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

youtube.com, twitter.com, zapomniane.org

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY