Z OSTATNIEJ CHWILI: Oficjalnie – Natalia Maliszewska już w wiosce olimpijskiej

PILNE
Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Natalia Maliszewska

Natalia Maliszewska / Fot. PAP. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Pozytywne zakończenie perypetii grupy polskich olimpijczyków z koronawirusem. Najpierw Polski Komitet Olimpijski podał informacje, że z izolacji zostali zwolnieni Natalia Czerwonka, Magdalena Czyszczoń, Arkadiusz Skoneczny, Marek Kania, Hubert Krysztofiak. Przed chwilą potwierdzono, że podobnie stało się w przypadku Natalii Maliszewskiej.

Choć jeszcze w piątek po południu wydawało się, że Natalia Maliszewska straciła szanse na medal na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w swojej głównej dyscyplinie, to jednak okazało się, że do ostatniego momentu nie można tracić nadziei. Po godzinie 18 Polski Komitet Olimpijski nagle poinformował o zwolnieniu z izolacji wszystkich dotychczas na niej przebywających polskich olimpijczyków, z wyjątkiem Natalii Maliszewskiej. Z kolei dwie godziny później PKOL wydał kolejny komunikat. Tym razem oznajmił, że polska olimpijka nie tylko wyszła z izolacji, ale przebywa już w wiosce olimpijskiej.

Jeszcze kilkadziesiąt minut przez tą informacją, minister sportu Kamil Bortniczuk mówił o “emocjonalnym rollercoasterze” i “iskierce nadziei”. Polityk zdradził część szczegółów sprawy.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY