PILNE! Zwrot ws. Natalii Maliszewskiej. Ostateczna decyzja już wkrótce

IGRZYSKA
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Natalia Maliszewska

Natalia Maliszewska / Fot. PAP/Paweł Skraba. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Jeszcze kilka godzin temu informowaliśmy, że jedna z głównych polskich nadziei na medal olimpijski - Natalia Maliszewska nie zostanie zwolniona z izolacji przez kwalifikacjami do swojej głównej dyscypliny, co pozbawi ją najważniejszej szansy na krążek. Z Chin jednak właśnie napłynęły sensacyjne informacje.

Sensacyjny zwrot akcji

Po godzinie 18 Polski Komitet Olimpijski nagle poinformował o zwolnieniu z izolacji wszystkich dotychczas na niej przebywających polskich olimpijczyków, z wyjątkiem Natalii Maliszewskiej. Jak się jednak okazuje, kolejne pozytywne informacje mają z Chin napłynąć już wkrótce.

Grupa polskich dziennikarzy sportowych podała, że wkrótce także Maliszewska może zostać zwolniona z kwarantanny. Podobną informację, na antenie Polsat News, miał też przekazać minister sportu Kamil Bortniczuk.

Nadal nie ma pewnych informacji

Konrad Niedźwiedzki, dyrektor sportowy Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego z rezerwą podszedł do rewelacji medialnych. Zaapelował o to, aby “nie rozpowszechniać fake newsów”. Nie zaprzeczył jednak wprost nieoficjalnym informacjom o możliwym zwolnieniu z izolacji Natalii Maliszewskiej. – Na ten moment nic się nie zmieniło – zaznaczył jednak.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

sport.pl, polsatnews.pl, twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY