Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: Czy Jabłonowski to żydowski prowokator?

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Jabłonowski? rysunek Jan Bodakowski

Jabłonowski? rysunek Jan Bodakowski / Jabłonowski? rysunek Jan Bodakowski

W czasie wojny wrogowie starają się swoją propagandą wykreować negatywny obraz przeciwnika. Często w propagandzie przeciwnik przedstawiany jest jako bestia, humanoidalne zwierze, pozbawione inteligencji, kultury, moralności – głupie, agresywne i niebezpieczne. Celem jest to, by postrzegano przeciwnika przez pryzmat tego negatywnego obrazu, i nie odczuwano do niego żadnych ludzkich uczuć.

Niewątpliwie środowiska żydowskie od dekad prowadzą wojnę kulturową z Polską i Polakami, w celu osiągnięcia nienależnych im finansowych profitów. Już w czasie II wojny światowej żydowski Hollywood przestawiał Polaków (będących w sojuszu z Amerykanami) jako zdegenerowanych nazistowskich kolaborantów. Obecnie żydowska antypolska kampania nienawiści kreuje Polaków na sadystycznych sprawców holocaust, by mieć zaplecze dla bezzasadnych roszczeń żydowskich wobec Polski i Polaków.

Przykładem takiej negatywnej kreacji wizerunku Polaków są filmy Smarzowskiego (takie jak „Wesele”), książka Kosińskiego „Malowany ptak”, publicystyka krytycznych wobec Polski i Polaków mediów, które kreują obraz Polaków jako tępej dziczy, ze spoconymi ryjami, pozbawionej inteligencji i moralności, leniwej, zdolnej i chętnej tylko do wszelkich perwersji i zbrodni.

Przez wiele lat środowiska uznawane przez polskich patriotów za antypolskie kreowała negatywny wizerunek polskich narodowców. Moim zdaniem był on nieprawdziwy, nie odzwierciedla rzeczywistości, był wyrazem uprzedzeń środowisk lewicy i pseudo liberałów.

Według tego negatywnego wizerunku narodowcy byli brudasami, debilami, wulgarnymi chamami, pozbawionymi wykształcenia, wyznającymi plugawą mieszankę irracjonalnej nienawiści do innych oraz kretyńskiej sympatii do Hitlera, odrażającymi indywiduami borykającymi się z ukrytym homoseksualizmem.

Wizerunek kreowany przez środowiska krytyczne wobec polskości był tak groteskowy, że trudno było znaleźć jego personifikacje w rzeczywistości. Doszło do tego, że jedna z telewizji opłaciła grupę rekonstrukcyjną ”Alo alo” by odegrała kabaret Waffel SS.

Można odnieść wrażenie, że jak nie było realnej personifikacji wizerunku narodowca w świecie realnym, kreowanego od lat przez środowiska antypolskie, to środowiska antypolskie musiały sobie takiego ”narodowca” wystrugać albo samorzutnie wystruganego nagłośnić.

Kilka lat temu chore wizje lewicy i pseudo liberałów się urzeczywistniły. Pojawił się ”narodowiec” (aktor występujący pod pseudonimem Aleksander Jabłonowski) urzeczywistniający negatywny wizerunek nacjonalisty obecny od lat na łamach prasy uznawanej przez polskich patriotów za antypolską.

Aktor występujący pod pseudonimem operacyjnym „Jabłonowski” zgodnie z instrukcją z prasy uznawanej przez polskich patriotów za antypolską łączy w sobie skrajne chamstwo najgorszego marginesu społecznego, zachowania wskazujące na zaburzenia psychiczne (skatologiczne epatowanie kałem np. w postaci twierdzeń o „sraniu na Biblie”), patologie seksualne (rozważania o zatrudnianiu lewicowej działaczki w charakterze aktorki odgrywającej rolę gwałconej kobiety, obsesyjne zainteresowanie siusiakami innych osób, zapowiedzi wbijania ludziom w gardło bagnetów będące rojeniami impotenta o homoseksualnym gwałcie oralnym, współpraca z konsultantem i aktorem w filmach LGBT), i całkowity jawnie manifestowany brak realnego programu.

Tego, czy taki Jabłonowski powstał samorzutnie, wpasowując się dla zdobycia reklamy w schemat stworzony przez antypolską prasę (by zarabiać kasę na swoich kontrowersjach), czy może Żydzi tak długo go strugali (jak kapitaliści lepiący w czeskiej Pradze golema z gliny), czy może został oddelegowany przez służby w ramach infiltracji i pacyfikacji kontestatorów systemu (służby — nasze lub obce, państwowe czy korporacyjne) tego pewnie się nie dowiemy, ale warto jednoznacznie krytykować takie zjawisko.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY